طراحی تبلیغات کمپین پربازدهPosted by On 22 مرداد 1399


طراحی کمپین تبلیغاتی پربازده

تبلیغات یکی از پدیده هایی است که امروزه نقش بسیار بالایی در فروش و کسب درآمد بیشتر دارد اگر فردی خواهان این است که فروش بیشتری داشته باشد پس باید به فکر تبلیغات پر بازده باشد. روش های بسیار زیادی برای تبلیغات وجود دارد که هرکسی می تواند بنا به نیاز خود و میزان هزینه ای که مدنظر دارد یک روش را انتخاب کند. در این بین کمپین تبلیغاتی یکی از راه هایی است که می شود به وسیله آن یک تبلیغات گسترده انجام داد. این روش اگر به خوبی انجام شود می تواند بسیار پربازده باشد و همچنین کمک کند که مشتری های بیشتری به سمت کسب و کار شما جلب شوند که همین موضوع سبب افزایش فروش شما می گردد از این رو می توانید تبلیغات گسترده خود را به آژانس تبلیغاتی چترقرمز که یک آژانس تبلیغاتی در استان اصفهان می باشد بسپارید تا کمپین تبلیغاتی شما را با بالاترین کیفیت در طراحی و اجرا انجام دهد.

کمپین تبلیغاتی چیست؟

 

کمپین تبلیغاتی یکی از بهترین راه های تبلیغاتی است؛ کمپین تبلیغاتی یعنی یک استراتژی خاص را به صورت جمعی در رسانه ها بیلبوردها مجله ها و… انتشار دهید. ایجاد کمپین تبلیغاتی کار ساده ای نیست و نیاز دارد که یک تیم قوی با ایده های ناب خود اقدام به این کار کنند.

به عبارتی دیگر کمپین تبلیغاتی یعنی استفاده از راه های مختلف برای انتقال یک پیام؛ محتوای این پیام ها یکسان است و همگی یک هدف را دنبال می کنند. انتقال این پیام به نحوی است که افراد بسیار زیادی با پیام شما آشنا می شوند و تحت تأثیر آن قرار می گیرند. این روش برای صاحبان مشاغلی که قصد دارند بیشتر دیده شوند و افراد زیادی به سمت شغل آن ها جذب شوند بهترین راه است.

امروزه بازار کسب و کار تبدیل به یک میدان رقابتی بسیار حساس شده است. شاید کمی قبل تر کسب و کار ها اینچنین دغدغه مند نبودند اما امروزه شغل های زیادی وارد بازار کار شده اند که بسیاری از این شغل ها یک بازار هدف واحد دارند. در این رقابت حساس پیروزی از آن کسی است که بیشترین فروش را داشته باشد و این کار مقدور نیست مگر با تبلیغات، کمپین های تبلیغاتی بهترین راه برای افرادی است که می خواهند در این رقابت سهم بیشتری از فروش را به خود اختصاص دهند.

چگونه یک کمپین تبلیغاتی طراحی کنیم

برای این که یک کمپین تبلیغاتی موفق داشته باشید باید یک سری اصول را رعایت کرده و به آن ها پایبند باشید. قبل از هر چیز شما باید مشتریان خود را بشناسید یعنی این که شما باید بدانید که برای چه قشری از مردم قصد تبلیغ کردن دارید، در چه منطقه و یا چه شهری می خواهید تبلیغ کنید. همچنین شما باید میزان بودجه خود و هزینه های کمپین را در نظر بگیرید. مشخص کردن هزینه ها می تواند کار شما را راحت تر کند.

بهتر است قبل از این که تبلیغاتی را اجرایی کنید، بازار خود را بررسی کنید؛ باید بدانید که مشتریان شما خواهان چه کالاهایی هستند و همینطور رقیبان خود را مورد بررسی قرار دهید. با این کار متوجه خواهید شد که رقبای شما چه کارهایی انجام می دهند و شما می توانید از آن ها پیشی بگیرید.

برای طراحی کمپین شما باید یک تیم حرفه ای استخدام کنید. یک تیم که متشکل از تولید کننده محتوا، طراح و ایده پرداز و یک فرد مسلط به فضای مجازی باشد. با این کار هر شخص یک قسمت از کار را بر عهده می گیرد و کار تخصصی تر پیش می رود.

شما باید سعی کنید که بر روی یک پیام کار کنید در واقع شما باید برترین ویژگی های کالای مورد نظر خود و یا خدماتی را که برای مشتریان در نظر گرفته اید، به گوش مردم برسانید.

امروزه بسیاری از افراد وقت مطالعه کردن متن های طولانی را ندارند، شاید یک دقیقه برای این کار در نظر بگیرند، پس تبلیغی موثر است که پیام خود را در زمانی بسیار کوتاه به مخاطب منتقل کند. زمانی که توجه مخاطب به پیام جلب شود در ذهن او باقی خواهد ماند پس در نوشتن محتوای تبلیغ باید دقت بسیار زیادی شود.

بعد از تایید محتوا باید طراحی گرافیکی را نیز به خوبی انجام دهید. طراحی گرافیکی نقش بسیار بالایی در جلب توجه مخاطب دارد. شما باید یک طراح حرفه ای را استخدام کنید که کار خود را به خوبی بلد باشد. با طراحی یک تصویر جالب به راحتی می توانید نظر مخاطب را جلب کنید. مخاطب زمانی که تصویر گرافیکی را ببیند کنجکاو می شود که محتوا را مطالعه کند و همین امر سبب آشنایی بسیاری از افراد با کار شما می شود.

طراحی سایت و پیج اینستاگرام نیز می تواند بسیار موثر باشد. فرض کنید که سایت یا پیج شما روزانه 100 نفر بازدید کننده دارد و از این 100 نفر، 10 نفر از شما خریداری کنند، به همین منوال شما به سود مناسبی خواهید رسید. همچنین 10 نفر می توانند 10 نفر دیگر را با شما آشنا کرده و به سمت کسب و کار شما بکشانند.

در نظر داشته باشید که باید، کالایی را تبلیغ کنید که مرغوب باشد. زمانی که کالای شما کیفیت بالایی داشته باشد مشتریان شما روزانه بیشتر خواهند شد.

سعی کنید در کمپین تبلیغاتی از آفر هایی (تخفیف ها) مانند گیفت تبلیغاتی یا حراج استفاده کنید؛ این آفر ها می توانند نقش زیادی در جذب مشتری داشته باشند.

زمانی که تمامی کار ها را انجام دادید و آماده برای انتشار تبلیغ شدید لازم است آن را در همه ی رسانه ها، فضای مجازی و… به صورت همزمان در یک روز و در یک ساعت انتشار دهید زمانی که تبلیغ شما به صورت همه گیر باشد افراد بسیار زیادی با کار شما آشنا خواهند شد.

 

مزایای کمپین تبلیغاتی

کمپین تبلیغاتی مزایای زیادی دارد، مثلاً زمانی که یک شرکت کمپین تبلیغاتی را طراحی کند و آن را در طیف گسترده در جامعه هدف منتشر کند، نزد مردم به عنوان یک برند یاد می شود و به عنوان یک برند باقی خواهد ماند. همچنین شما می توانید یک آگاه سازی همگانی را انجام دهید یعنی می توانید تعداد زیادی از افراد را با شغل خود و یا شرکت خود آشنا کنید.

تبلیغاتی که به خوبی انجام و در طیف گسترده ای منتشر شود مردم به آن اعتماد می کنند و برای خرید کردن به سمت همان فروشگاه یا شرکت می آیند. همچنین اگر تولید کننده باشید خرده فروش های بسیار زیادی جذب شما می شوند.

نتیجه گیری

کمپین تبلیغاتی می تواند بهترین راه برای رسیدن به هدف مورد نظر باشد شما می توانید این کار را به یک آژانس تبلیغاتی معتبر بسپارید و خیالی آسوده داشته باشید. دفاتر تبلیغاتی معتبر به خوبی می توانند یک کمپین تبلیغاتی را طراحی کنند چرا که این دفاتر دارای نیرو های مجرب هستند و می توانند به بهترین نحو.این کار را برای رشد کسب و کار شما انجام دهند. پس اگر شما قصد این کار سراغ دارید می توانید با مراجعه به دفاتر تبلیغاتی شناخته شده و معتبری، مانند دفتر تبلیغاتی چترقرمز برای طراحی کمپین تبلیغاتی اقدام کنید.

منبع : wordsteram

 

مجله چتر قرمز

doc نمونه کمپین تبلیغاتیاهداف کمپین تبلیغاتیجدول کمپین تبلیغاتیکمپین تبلیغاتینمونه کمپین تبلیغاتی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ساعات کاری شرکت 8 تا 18 است و در روزهای جمعه تعطیل هستیم. درموارد خاصی شاید خطوط تلفن یاسیستم تلفنی ما با مشکل مواجه باشد، در این مواقع می توانید پیام تان را به ایمیل:info@chatreghermez.com بفرستید

09133353432