تیزر تبلیغاتی

_

.

تیزر تبلیغاتی آموزشگاه زبان سبحان مبارکه

تیزر تبلیغاتی آموزشگاه زبان سبحان در سال 1398 توسط آقای سبحان سفارش داده شده است.

مؤسسه فرهنگی هنری سبحان پیشرو و یکی از برجسته ترین مراجع تخصصی آموزش مکالمه زبان های خارجی، هنرهای تجسمی، فناوری اطلاعات، امور مالی و بازرگانی، مهارتهای تخصصی دیپلم فنی حرفه ای و کاردانش برای تمامی سنین از سطوح مقدماتی تا پیشرفته

مؤسسه فرهنگی هنری سبحان پیشرو و یکی از برجسته ترین مراجع تخصصی آموزش مکالمه زبان های خارجی، هنرهای تجسمی، فناوری اطلاعات، امور مالی و بازرگانی، مهارتهای تخصصی دیپلم فنی حرفه ای و کاردانش برای تمامی سنین از سطوح مقدماتی تا پیشرفته با مجوزهای داخلی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، سازمان آموزش فنی حرفه ای کشور، وزارت آموزش و پرورش ،سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور در حوزه فناوری اطلاعات است.

اصفهان-مبارکه، خیابان نیکبخت ، جنب درمانگاه امیرالمومنین

تیزر تبلیغاتی

 

 

.

تیزر تبلیغاتی آرتا سئو

تیزر تبلیغاتی آرتا سئو در سال 1398 توسط آقای قوی بیان سفارش داده شده است.

گـروه دیجیتـال مـارکتینگ آرتاسئو، زیر مجمـوعـه شـرکت نوین آرتا از اواخـر سـال 1395 شـروع به فعـالیت نمـود، آرتاسئو یکی از تخصصـی ترین شرکت هـای طـراحی وب سایت در ایران است که خدمات طـراحی وب سایت و بهینـه سـازی سایت ارائه می نماید، سالها فعالیت تخصصی ما در این حـوزه، به همراه حضـور مستمـر، با داشتن تیم متعهـد و متخصص و کارآمـد.

آرتاسئو با برگزاری جلسـات مشاوره از اولین تماس تا پایان طـراحی صفحات وب و خدمات تکمیلی سایت در کنار شمــاست و با برنامه ریزی و تکیه بر مهـارت تیم خود در زمینه هـای ایده پردازی، برنامه نـویسی، تولید محتوا، شبکه هـای اجتماعی و بهینه سـازی حرفه ای، به ارائه خدمات، مبتنی بر کیفیت و استاندارد که جزء سیاست گذاری هـای راهبـردی این شـرکت است، می پردازد.

اصفهان – سه راه سیمین-مجتمع اداری اسپادانا-طبقه 4-واحد2

ساعات کاری شرکت 8 تا 18 است و در روزهای جمعه تعطیل هستیم. درموارد خاصی شاید خطوط تلفن یاسیستم تلفنی ما با مشکل مواجه باشد، در این مواقع می توانید پیام تان را به ایمیل:info@chatreghermez.com بفرستید

09133353432