دانلود فتوشاپ Adobe Photoshop CC 2020

دانلود فوتوشاپ 2020

Adobe Photoshop

Adobe Photoshop یک نرم افزار گرافیکی است که توسط شرکت ادوبی گسترش یافته و برای ایجاد، ترکیب، ویرایش، بازسازی و یا دگرگونی عکس‌ ها و نگاره‌ ها بکار می‌ رود. فتوشاپ برای سیستم‌ عامل ویندوز و مکینتاش به‌ کار می‌ رود. همچنین نگارش‌ های گوناگون این نرم‌ افزار تا نگارش دهم، در سیستم‌ عامل لینوکس نیز با کمک ابزار های میانه (مانند کراس‌اوور) قابل استفاده‌ است. آخرین نسخهٔ رسمی این نرم‌ افزار نسخهٔ نوزدهم آن است که با اسم ادوبی فتوشاپ سی‌ سی شناخته می‌ شود. (سی‌ اس مخفف عبارت Creative Suite است و به معنای برنامهٔ خلاق است) اگر چه در ابتدا فتوشاپ برای ویرایش عکس‌ ها جهت چاپ روی کاغذ طراحی شده بود، اما به خاطر تنوع ابزار هایی که در اختیار کاربر می‌ گذارد، از Adobe Photoshop به طور فزاینده‌ ای برای تولید و ویرایش عکس‌ ها در فرمت‌ های دیجیتال (به خصوص برای استفاده در وب) استفاده می‌ شود. از دید گرافیکی نرم‌ افزار فتوشاپ توانایی کار با چندین نمونه رنگی را دارد، که عبارت‌ اند از نمونه‌ های رنگی RGB، LIB، CMYK، سیاه و سفید و …

 

رمز فایل: www.mysoftwarefree.com

راهنمای نصب و دانلود Photoshop 2020

  • هنگام نصب نرم افزار دسترسی به اینترنت را قطع کنید.
  • نسخه 2020 و 2019 کرک شده است و به راحتی نصب و اجرا می شود و برای اجرا نیازی به اینترنت ندارد. کلید ctrl+k را بزنید و تیک گزینه Auto Show The Home Screen را بردارید.
  • برای نصب نسخه 2018 پیشنهاد می شود که از نرم افزار CCMaker جهت نصب راحت و سریع نرم افزار و فعال سازی خودکار و انتخاب زبان en-AE جهت تایپ فارسی اقدام کنید، نرم افزار CCMaker اجرا کنید و install رو بزنید مسیر فایل driver.xml که در مسیر products فولدر Setup هست رو در نرم افزار ccmaker باز کنید و در مراحل بعدی تیک گزینه Install AMTEmu را بزنید و نصب کنید.
  • در نسخه مکینتاش روی فایل Install کلیک راست کنید و Show Package Contents رو بزنید و به پوشه Contents و سپس MacOs برید و فایل Install.exec رو اجرا کنید. از نرم افزار خارج بشید و فایل Adobe Zii را اجرا کنید.
دانلود فوتوشاپ
  • در صورت مشاهده ارورهای dll هنگام اجرای نرم افزار، باید 2019 ++Microsoft Visual C نسخه 32 بیتی را نصب کنید.
  • بعد نصب برای جلوگیری از غیر فعال شدن کرک، نرم افزار را در فایروال قرار دهید.
  • بعد از نصب اگر آیکون نرم افزار داخل دسکتاپ ساخته نشد، به منوی استارت مراجعه کنید و یک shortcut از نرم افزار داخل دسکتاپ بسازید.
  • نسخه های CC 14-15-16  روی ویندوز XP نصب نمی شود.