طراحی کارکتر تبلیغاتی و برند

طراحی کارکتر تبلیغاتی و برند در کمپین های تبلیغاتی است. کارکتر تبلیغاتی می تواند هویت و شناخت برند را برای مشتریان ایجاد کند و ارتباط عاطفی و احساسی با برند برقرار کند. برای طراحی کارکتر تبلیغاتی، ابتدا هدف و نقش کارکتر باید مشخص شود. سپس ویژگی ها و صفات کارکتر بر اساس هدف و نقش آن تعیین می شود. در نهایت، ظاهر و شکل کارکتر با هدف و نقش آن هماهنگ می شود و باید جذابیت و توجه مخاطبان را جلب کند.

طراحی کارکتر تبلیغاتی
چترقرمز
طراحی کارکتر تبلیغاتی

طراحی کاراکتر تبلیغاتی و برند

طراحی کاراکتر تبلیغاتی و برند در کمپین های تبلیغاتی است. کارکتر تبلیغاتی می تواند هویت و شناخت برند را برای مشتریان ایجاد کند و ارتباط عاطفی و احساسی با برند برقرار کند. برای طراحی کاراکتر تبلیغاتی، ابتدا هدف و نقش کاراکتر باید مشخص شود. سپس ویژگی ها و صفات کاراکتر بر اساس هدف و نقش آن تعیین می شود. در نهایت، ظاهر و شکل کاراکتر با هدف و نقش آن هماهنگ می شود و باید جذابیت و توجه مخاطبان را جلب کند.

تبحر در ابزار ها

استفاده از بهترین ابزار ها در کار

آشنایی با نیاز شما

آشنایی و تحلیل نیاز برند شما

تخفیف ویژه

تخفیف برای خدمات دیگر

خلاقیت

طراحی اختصاصی با خلاقیت و هنر

طراحی کارکتر برند
طراحی کارکتر تبلیغاتی
طراحی کارکتر تبلیغاتی

طراحی کاراکتر برند برای حضور در برندینگ

هیچ چیز در دنیای تبلیغات بی حساب و کتاب نیست! ما همه علاقه‌مندیم که در این دنیای شلوغ برای کسب‌ و کار یا بیزینس خود اعتباری بدست بیاوریم. در ادامه سعی می‌ کنیم با بررسی هر چه بیشتر طراحی کاراکتر و نکات مهم آن به شما کمک کنیم که در این راستا گام بردارید.

آیا می‌خواهید برند خود را به یاد ماندنی کنید؟ آیا می‌ خواهید مخاطبانتان را طرفدار برند تان کنید؟ با طراحی یک کاراکتر جذاب و متفاوت، می‌ توانید به اهدافتان دست یابید.

از عمو برقی تا شخصیت‌ های دیگر، کاراکتر های تأثیر گذار همیشه در ذهن ما ماندگار می‌ شوند. با یک کاراکتر منحصر به فرد، می‌ توانید مصرف برق را کاهش دهید، انرژی صرفه جویی کنید و اثرگذاری بر مخاطبان خود را افزایش دهید.

اما طراحی کاراکتر تبلیغاتی و برند واقعاً هنری است. نیاز است همه جوانب برند تان را به تصویر بکشید و شخصیتی را ایجاد کنید که با علاقه‌ مندی‌ ها و علایق مشتریانتان هماهنگ باشد.

ما در چترقرمز هستیم تا به شما کمک کنیم. با بررسی نکات مهم طراحی کاراکتر، می‌ توانید برند تان را به تبلیغی خلاقانه تبدیل کنید و در این دنیای رقابتی به اعتباری قابل توجه دست یابید.


طراحی کارکتر تبلیغاتی
برای شروع همکاری آماده اید؟
اگر قصد دارید به بهترین شکل ممکن معرفی شوید با ما تماس بگیرید.
تماس با ما
طراحی کارکتر تبلیغاتی

طراحی کاراکتر تبلیغاتی و برند چه پیش نیاز هایی دارد؟

 

در دنیای تبلیغات نمی‌ توانید بی گدار به آب بزنید و توقع داشته باشید که به خواسته و هدف خود برسید. وقتی صحبت از طراحی کاراکتر تبلیغاتی و برند می‌ شود، ما این موضوع را در نظر می‌ گیریم که یک برند خوب، یک برند شناخته شده و یک برند مطرح برای این که به جایگاه کنونی خود برسد قبل از هر چیزی نیاز به یک کاراکتر دارد.

آیا برند شما به جایگاهی که می‌ خواهید برسد دست یافته است؟ آیا کاراکتر شرکت شما با مخاطبانتان ارتباط برقرار می‌ کند؟ اگر نه، این ممکن است به دلیل عدم شناخت کافی از کسب‌ و کار شما باشد.

ما در تبلیغات و طراحی کاراکتر به این نکته پایبندیم که تا زمانی که مخاطبانتان را به خوبی نشناخته باشید، نمی‌ توانید یک کاراکتر منحصر به فرد ایجاد کنید. برند شما به همان اندازه قدرتمند است که شما آن را می‌ شناسید.

از این رو، استفاده از کاراکتر های همه کس پسند را به شما توصیه نمی‌ کنیم. هر کاراکتری به همه مردم نمی‌ پسندد و هر کسب‌ و کاری نیاز به کاراکتری است که با مخاطبان خاص خود ارتباط برقرار کند.

 

ما در دنیای تبلیغات به خصوص در زمینه طراحی کاراکتر بر این باوریم که هر کاراکتری برای هر برندی مناسب نیست! همه مردم این کاراکتر ها را دوست ندارند یا لااقل هر کسب‌ و کاری که مخاطبان خاص خود را دارد، شاید به این حیوانات علاقه نداشته باشند.

با ما تماس بگیرید و ما به شما کمک خواهیم کرد تا کاراکتری تأثیر گذار و جذاب برای برندتان ایجاد کنید. ما به این اعتقاد داریم که هر کسب‌ و کار مستحق یک کاراکتر خاص است.

هدف کاراکتر

هدف طراحی کاراکتر های تبلیغاتی و برند

کارکتر

خاطرات ماندگار

کاراکتر های تبلیغاتی می‌ توانند خاطرات ماندگاری در ذهن مخاطبان ایجاد کنند و به یادگیری برند و تمامیت برند کمک کنند. کاراکتر های تبلیغاتی با استفاده از تکرار و حضور مستمر در کمپین‌ های تبلیغاتی، به افزایش شناخت برند کمک می‌ کنند و برای برند در ذهن مخاطبان ترسیم می‌ شوند.

کارکتر

ارتباط با مخاطبان

کاراکتر های تبلیغاتی با تعامل با مخاطبان و درگیری آن ها، ارتباط برند با مخاطبان را تقویت می‌ کنند. این تفاعل می‌ تواند به صورت آنلاین (مانند رفع سوالات، پاسخگویی به نظرات و ارائه محتوا) یا حضوری (مانند برگزاری رویداد ها و فعالیت‌ های تبلیغاتی) انجام شود.

ایجاد هویت برند

طراحی کاراکتر های تبلیغاتی و برند می‌ توانند به عنوان نماینده‌ های برند در ذهن مخاطبان شناخته شوند و با ارتباط عاطفی و شناختی که با برند ایجاد می‌ کنند، هویت و شناخت برند را تقویت کنند.

20 درصد تخفیف طراحی کاراکتر تبلیغاتی و برند

شرکت تبلیغاتی چترقرمز برای طراحی کاراکتر تبلیغاتی و برند برای فصل تابستان 20 درصد تخفیف ویژه برای مشتریان در نظر دارد.

آخرین مهلت استفاده از تخفیفات ویژه
طراحی لوگو در زرین شهر
برای شروع همکاری آماده اید؟
اگر قصد دارید به بهترین شکل ممکن در اینترنت معرفی شوید با ما تماس بگیرید.
تماس با ما

جذابیت در طراحی اینگونه امکان‌ پذیر نیست

تاکیدی که ما درباره ضرورت توجه به جذابیت طراحی کاراکتر و شخصیت برند داشتیم، بسیار قوی بود. در طراحی شخصیت برند، تیم طراحی چترقرمز باید به شدت به جذابیت نهایی طرح توجه کند. برای افزایش جذابیت، آن‌ ها باید به مدل چهره کاراکتر، نمک صورت، حسی که به مخاطب می‌ رساند و سایر جزئیات توجه کنند. این مسائل همگی به طراحی یک کاراکتر اختصاصی و جذاب در کسب‌ و کار کمک می‌ کنند.

اما جذابیت تنها نکته‌ ای نیست که باید به آن توجه شود. بلکه باید به این نکته هم توجه کنیم که آیا کاراکتر اختصاصی با همه عناصر تبلیغاتی ما، مانند بیلبورد ها، بسته‌ بندی محصولات، اتوبوس‌ ها و وسایل نقلیه عمومی سازگار است یا خیر. ما باید شخصیت برندمان را طراحی کنیم که بتوانیم آن را در هر محلی که نیاز داریم استفاده کنیم. بنا بر این، طرحی باید انتخاب شود که با این فضا ها سازگار باشد.

تمامی مواردی که در بالا اشاره کردیم، نشان می‌ دهند که طراحی یک کاراکتر تبلیغاتی کاری بسیار دقیق و محاسبه شده است و نمی‌ توان از یک نقاش عادی خواست تا این کار را انجام دهد.

طراحی کارکتر تبلیغاتی
طراحی کارکتر تبلیغاتی

مراحل طراحی کاراکتر تبلیغاتی

هر کاری یکسری اصول بی حد و مرز دارد که در هر فرایندی باید از آن‌ ها پیروی کرد! طراحی کاراکتر هم به همین شکل دارای یکسری مراحل است که باید به عنوان کارفرما از آن‌ ها اطلاع داشته باشید. این مراحل به شما کمک می‌ کند که در این زمینه و راستا موفق عمل کنید.

 

ما در هنگام طراحی شخصیت برند برای هر کسب‌ و کاری، چند مرحله ثابت را پشت سر می‌ گذاریم. این مراحل تضمین می‌ کنند که کاراکتر نهایی ما، کاراکتری است که در نهایت به آن نیاز خواهیم داشت.

 

مراحل طراحی شخصیت برند در چترقرمز عبارت‌اند از:

 

۱. تحلیل و بررسی: در این مرحله، ابتدا باید کسب و کار و هدف اصلی آن را بشناسید. سپس با تحلیل نیاز ها، مشکلات و امکانات موجود، به شناخت دقیق‌ تری از کاراکتر برند برسید. همچنین، باید بازار و رقبا را نیز بررسی کنید تا بتوانید خصوصیت‌ ها و ویژگی‌ های منحصر به فرد کاراکتر را تعیین کنید.

 

۲. ایده‌ پردازی و طراحی: در این مرحله، با توجه به تحلیل صورت گرفته، به ایده‌ های مختلف برای طراحی کاراکتر برند می‌ پردازید. این ایده‌ ها می‌ تواند شامل نمونه‌ های اولیه، اسکچ‌ ها و تصاویر باشد. هدف از این مرحله، تولید ایده‌ های خلاقانه و جذاب برای کاراکتر برند است.

 

۳. انتخاب طرح نهایی: در این مرحله، بین ایده‌ های مختلف انتخابی کنید. بر اساس تحلیلی که انجام داده‌ اید، طرحی را انتخاب کنید که بهترین نماینده برند شماست. در این مرحله، می‌ توانید با مشتریان و همکاران خود نیز مشورت کنید.

 

۴. توسعه و پیاده‌ سازی: در این مرحله، طرح انتخاب شده را به کمک ابزار های طراحی و گرافیکی به واقعیت بپیوندید. در این مرحله، می‌ توانید به رنگ‌ ها، فرم و شکل، جزئیات و لباس‌ های کاراکتر برند بپردازید.

 

۵. تست و بازخورد: در این مرحله، کاراکتر برند را به مخاطبان و مشتریان هدف خود معرفی کنید و از آن‌ ها بازخورد دریافت کنید. این بازخورد‌ ها به شما کمک می‌ کنند تا از صحت و قوی کاراکتر برند اطمینان حاصل کنید و در صورت نیاز، تغییرات لازم را اعمال کنید.

 

۶. استفاده و انتشار: در این مرحله، کاراکتر برند را در تمامی فعالیت‌ های برند خود استفاده کنید. از طریق لوگو، نماد، رنگ‌ ها، فونت و اجزای دیگر که در کاراکتر برند شما استفاده می‌ شود، برندتان را شناسایی کنید و تشخیص داده شوید.


۷. حفظ و توسعه: یک کاراکتر برند همیشه در حال تغییر است. برای حفظ و توسعه‌ی کاراکتر برند خود، باید بازخورد و بازار را پیگیری کنید و در صورت نیاز، تغییراتی در کاراکتر برند اعمال کنید.

طراحی کاراکتر

چرا چترقرمز باید طراحی کاراکتر تبلیغاتی شما را بر عهده بگیرد؟

چترقرمز، جایی که خلاقیت متمایز می‌ شود!


آیا می‌ خواهید شخصیتی منحصر به فرد و خلاقانه داشته باشید؟ در چترقرمز، ما با طراحی شخصیت‌ هایی که هیچ کس ندیده است، ارزش خلق می‌ کنیم. فراموش کنید کپی کردن! ما معتقدیم که هر برندی باید شخصیت خود را جلوه دهد و به خاطر ماندگاری و اصالتش مورد توجه قرار گیرد.

 

تیم حرفه‌ ای طراحان چترقرمز با استفاده از روش‌ های خلاق و مبتکرانه، در هر مرحله به دنبال طرحی است که برازنده خواسته‌ ها و نیاز های شما باشد. ما به شما کمک می‌ کنیم تا شخصیت برندی متفاوت و ماندگار داشته باشید که همه به آن توجه کنند.

 

اگر در این مسیر به کمک یا مشورت نیاز دارید، تیم پشتیبانی چترقرمز همیشه آماده است تا شما را راهنمایی کند. همین حالا با ما تماس بگیرید یا اطلاعات خود را در چت و فرم تماس سایت قرار دهید تا ما با شما تماس بگیریم و شروع به خلق شخصیتی منحصر به فرد کنید!

برای شروع همکاری آماده اید؟
اگر قصد دارید به بهترین شکل ممکن معرفی شوید با ما تماس بگیرید.
تماس با ما

ایده برای طراحی کاراکتر تبلیغاتی و برند

طراحی کاراکتر
طراحی کاراکتر
طراحی کاراکتر

خدمات

چترقرمز

سادگی، خلاقیت

اطلاعات تماس

 ایمیل: chatreghermez.ads@gmail.com

شماره تماس: 3432 335 0913

دفتر تهران: 1240 9101 021

دفتر اصفهان: 6810 663 0313

دفتر فولادشهر: 8008 264 0315

دفتر مرکزی: اصفهان – شیخ صدوق شمالی – کوچه 41 – پلاک 28 – طبقه سوم

کلیه حقوق مادی و معنوی سایت نزد شرکت تبلیغاتی چترقرمز محفوظ است.

استفاده از محتوای متنی منتشر شده در وبلاگ شرکت تبلیغات چترقرمز با ذکر منبع بلامانع است.

چترقرمز

خدمات

اطلاعات تماس

 ایمیل: chatreghermez.ads@gmail.com

شماره تماس: 3432 335 0913

شعبه تهران: 1240 9101 021

دفتر اصفهان: 6810 663 0313

دفتر فولادشهر: 8008 264 0315

دفتر مرکزی: اصفهان – شیخ صدوق شمالی – کوچه 41 – پلاک 28 – طبقه سوم

 

کلیه حقوق مادی و معنوی سایت نزد شرکت تبلیغاتی چترقرمز محفوظ است.

استفاده از محتوای متنی منتشر شده در وبلاگ شرکت تبلیغات چترقرمز با ذکر منبع بلامانع است.