طراحی تیزر تبلیغاتی در اصفهان

با طراحی و ساخت تیزر تبلیغاتی در اصفهان به دنبال راهی سریع و آسان برای معرفی کسب و کار خود و یا حرفه و محصولتان باشید.

ساخت تیزر تبلیغاتی یکی از بهترین روش ها برای جلب توجه افراد و آشنایی آنها با شما و کسب و کارتان است که با استفاده از نرم افزار های گرافیکی مانند، ادوبی پریمیر، افترافکت، اینشات و… می توانید به راحتی یک تیزر تبلیغاتی یا به عبارت ساده تر ویدئو تبلیغاتی برای تبلیغ محتوای خود ایجاد کنید.

در این صفحه از خدمات شرکت تبلیغاتی چترقرمز دپارتمان گرافیک ما به شما هر آنچه که باید در مورد طراحی و ساخت تیزر تبلیغاتی در اصفهان بدانید را به شما می گویند.

طراحی تیزر تبلیغاتی در اصفهان
چترقرمز
طراحی تیزر تبلیغاتی در اصفهان

طراحی تیزر تبلیغاتی در اصفهان

با طراحی و ساخت تیزر تبلیغاتی در اصفهان به دنبال راهی سریع و آسان برای معرفی کسب و کار خود و یا حرفه و محصولتان باشید.

ساخت تیزر تبلیغاتی یکی از بهترین روش ها برای جلب توجه افراد و آشنایی آنها با شما و کسب و کارتان است که با استفاده از نرم افزار های گرافیکی مانند، ادوبی پریمیر، افترافکت، اینشات و… می توانید به راحتی یک تیزر تبلیغاتی یا به عبارت ساده تر ویدئو تبلیغاتی برای تبلیغ محتوای خود ایجاد کنید.

در این صفحه از خدمات شرکت تبلیغاتی چترقرمز دپارتمان گرافیک ما به شما هر آنچه که باید در مورد طراحی و ساخت تیزر تبلیغاتی در اصفهان بدانید را به شما می گویند.

تبحر در ابزار ها

استفاده از بهترین ابزار ها در کار

آشنایی با نیاز شما

آشنایی و تحلیل نیاز برند شما

تخفیف ویژه

تخفیف برای خدمات دیگر

خلاقیت

طراحی اختصاصی با خلاقیت و هنر

طراحی تیزر

قطعا دیده اید که  وقتی برای تماشای یک فیلم به سینما می روید و یک فیلم را در TV می بینید، یک سری تیزر یا همان ویدئو های تبلیغاتی نمایش داده می شوند.

 

تریلر های هالیوود، تریلر های مارول و پیش پرده های فیلم های اکشن داغ بسیار جالب هستند که با موفقیت شما را به خرید بلیط فیلم فریب می دهند. تیزر های تبلیغاتی موثر عامل واقعی معامله هستند.

 

تیزرهای تبلیغاتی توجه مخاطب را جلب می کنند. وقتی که یک ویدئو تبلیغاتی جذاب در اینترنت یا تلویزیون مشاهده می شود، افراد به طور خودکار به آن توجه می کنند.

 

این تیزر ها توانسته‌ اند تبدیل به عامل مهمی در تشویق مخاطبان به خرید شوند. با دیدن تجربه‌ ای جذاب از محصول یا خدمات شما، مخاطبان انگیزه بیشتری برای خرید دارند.

 

یک تیزر تبلیغاتی خوب باید توانایی جذب توجه مخاطبان، انتقال پیام مفهومی و ایجاد انگیزه برای خرید را داشته باشد. تیزر های بد عموماً ناتوان در انجام این موارد هستند.

 

اگر می خواهید برای تبلیغات ویدیویی یا بازی و یا کسب و کار و محصول خود موفقیت کسب کنید، سعی کنید یک تیزر تبلیغاتی بسازید!

طراحی تیزر تبلیغاتی
برای شروع همکاری آماده اید؟
اگر قصد دارید به بهترین شکل ممکن در اینترنت معرفی شوید با ما تماس بگیرید.
تماس با ما

10 درصد تخفیف طراحی و ساخت تیزر تبلیغاتی در اصفهان

شرکت تبلیغاتی چترقرمز برای طراحی و ساخت تیزر تبلیغاتی در اصفهان برای فصل تابستان 10 درصد تخفیف ویژه برای مشتریان عزیز در نظر دارد.

آخرین مهلت استفاده از تخفیفات ویژه
طراحی لوگو در زرین شهر

تیزر تبلیغاتی چیست؟

تیزر های تبلیغاتی از مهم ترین ابزار های مارکتینگ به شمار می آید و تاثیر بسیار زیادی بر روی مخاطببن می گذارد، مهم ترین کاربردی که تیزر های تبلیغاتی دارند آگاه کردن مخاطبان نسبت به خدمات و محصولات و برند های شرکت ها می باشد. تیزر های تبلیغاتی به گونه ای طراحی می شوند که در کوتاه ترین تایم زمانی  بیانگر عملکرد یک سازمان، شرکت و … است و بیننده می تواند با فعالیت های شرکت و سازمان آشنا شود. تیزر تبلیغاتی عامل بسیار مهمی در جذب مشتری محسوب می شود و بسیار تاثیر گذار است. در شهر اصفهان شما می توانید بهترین تیزر های تبلیغاتی را پیدا کنید، شرکت تبلیغاتی چترقرمز در طراحی و ساخت تیزر تبلیغاتی در اصفهان عملکرد خوبی داشته است.

تیزر های تبلیغاتی صرفا برای دادن آگاهی به مشتریان ساخته می شوند و به صورت های مختلف قابل نمایش هستند مانند تلویزیون به صورت چاپی و یا به شکل رسانه های محیطی و هم چنین از طریق رادیو.

تیزر تبلیغاتی باید به صورتی ساخته شود که حس کنجکاوی را در مخاطب به وجود آورد برای این منظور می بایست از نشان دادن موضوع به صورت کامل  در ساخت تیزر تبلیغاتی خود داری کرد و به گونه ایی آن را ساخت که حس کنجکاوی را در مشتری به وجود آورد.

طراحی و ساخت تیزر تبلیغاتی در اصفهان
برای شروع همکاری آماده اید؟
اگر قصد دارید به بهترین شکل ممکن در اینترنت معرفی شوید با ما تماس بگیرید.
تماس با ما
طراحی تیزر

مهم ترین مزایای ساخت تیزر تبلیغاتی

ویدیو ها تاثیر گذار ترین نوع محتوایی است که در دسترس ماست. با بالا رفتن سرعت اینترنت همراه و افزایش دسترسی عمومی به آن نرخ بازدید ویدیو همه روزه در حال افزایش است، و علاقه کاربران شبکه‌ های اجتماعی به دیدن ویدیو افزایش پیدا کرده. استفاده از تیزر های تبلیغاتی به شما این فرصت را می‌ دهد که از مزایای متعددی که تولید محتوای ویدیویی به همراه دارد استفاده کنید و در مدت زمان کوتاهی با مخاطبان تان ارتباط بگیرید و آنها را به انجام عمل مورد علاقه‌ تان ترغیب کنید.

 

یکی از اصلی‌ ترین دلایل تاثیر گذاری ویدیو ها این است که آن ها به شما این امکان را می‌ دهند تا اطلاعات خود را به صورت تصویری منتقل کنید. انسان‌ ها اغلب بهتر می‌ توانند از طریق تصاویر و ویدیو ها اطلاعات را درک کنند تا متن، و این باعث می‌ شود که ویدیو ها بسیار جذاب و تاثیر گذار باشند.

 

ویدیو ها به شما این فرصت را می‌ دهند تا ارتباط شخصی با مخاطبان خود برقرار کنید. با نمایش چهره خود و صدای خود در ویدیو ها، مخاطبان احساس می‌ کنند که با یک فرد واقعی در ارتباط هستند و این ارتباط شخصی باعث افزایش اعتماد و تعامل بیشتر می‌ شود.

 

.ویدیو ها امکان ایجاد محتوای تعاملی را فراهم می‌ کنند. مخاطبان می‌ توانند در کنار ویدیو ها نظرات خود را ارسال کنند، سوالات خود را مطرح کنند و با دیگر مخاطبان و شما در مورد محتوا ارتباط برقرار کنند.

موشن گرافیک

 

در این روش تصاویر حقیقی  (در نوع مختلف) با اضافه شدن ویژگی های متنی که توضیح سوژه را می دهد برای تاثیر گذاری بیشتر و اضافه گردن گرافیک و بافت تصویری بهتر از روش موشن گرافیک استفاده می شود. این روش بازخورد زیادی برای کسب و کارها دارد زیرا که با به کار گیری ترکیبی از گرافیک و تصاویر حقیقی می توان بالا ترین سطح را در ساخت تیزر تبلیغاتی ایجاد کرد و در زمان مناسب پیام تبلیغ را در ذهن و جان بینندگان جای داد.

آیکن لوگو موشن

فیلم صنعتی

 

رویکرد در فیلم صنعتی بیشتر بر مبنای شکل گیری فرایند تولید، اهداف بلند مدت، پرداخت ویژه به محصول و مقایسه با کالا های داخلی و خارجی به همراه تاکید بر نکات بارز محصول، و علت پیدایش محصول که فرایندی است برای شکل دهی فیلم صنعتی است. اگر قصد معرفی محصولات خود را دارید می توانید با ساخت تیزر تبلیغاتی و انتشار آن در رسانه های مختلف، برند خود را به همگان معرفی نمایید.

3387209

تیزر شبکه های اجتماعی

 

با گستردگی روز افزون مخاطبان شبکه مجازی یکی از بهترین تبلیغات در این بخش ساخت ویدئو های ویژه کوتاه، برای نمایش در صفحات شبکه های اجتماعی است. نوع تبلیغات در این بخش باید عمومی تر و به گونه ای جذابیت بیشتری داشته باشد که قابل اشترک گذاری در بین مخاطبان را دارا باشد. ساخت  موشن گرافیک جهت ارائه محصولات تولیدی در رسانه های اجتماعی بیشتر توصیه می شود.

مهم ترین مزایای ساخت تیزر تبلیغاتی

طراحی و ساخت تیزر تبلیغاتی یک روش کاملا ایده آل برای معرفی و شناساندن محصولات یا خدمات شماست. اما قبل از اینکه به فکر ساخت تیزر تبلیغاتی بیافتید چند سوال مهم مطرح است:

 

. بستر های تبلیغاتی کسب و کار من برای عرضه محصولات و خدمات چیست؟
 
. چه نوع تیزری برای معرفی محصول یا خدمات کسب و کارم مفید است؟
 
. بستر های نمایش تیزر ساخته شده کجاست؟ نمایشگاه؟ تلویزیون؟ شبکه های اجتماعی؟

تبلیغات فقط حضور نیست! نوع تبلیغ، هدف از تبلیغ و پیام تبلیغ باید مشخص گردد تا بتوان بسته به آنها، تبلیغاتی موثر انجام داد.

 

پس از تعیین این موارد، باید بر اساس نوع مخاطبان خود، نوع تبلیغ را مشخص کنیم و در آخر با توجه به بستر های نمایشی، پلن تبلیغاتی خود را برنامه ریزی کنیم.

 

اگر در تولید تیزر تبلیغاتی موارد ذکر شده مشخص نباشند، پیش بینی می شود نتیجه ی تبلیغ مایوس کننده باشد. اما جای نگرانی نیست!! کارشناسان ما در کنار شما هستند تا در زمینه های تبلیغات ویدئویی و ویدئو مارکتینگ، مشاوره های اختصاصی و جامعی به شما بدهند.

برای شروع همکاری آماده اید؟
اگر قصد دارید به بهترین شکل ممکن معرفی شوید با ما تماس بگیرید.
تماس با ما

موارد استفاده فیلم ها و تیزر های تبلیغاتی

. نمایش تیزر تبلیغاتی در سالن سینما ها قبل از پخش فیلم

 

. نمایش تیزر تبلیغاتی در TV 

 

. نمایش تیزر تبلیغاتی در سالن های انتظار و استراحت سازمان ها

 

. نمایش تیزر تبلیغاتی در سوشال مدیا: اینستاگرام، تلگرام و …

 

 .نمایش تیزر تبلیغاتی در مانیتور های بزرگ داخل شهر

 

. نمایش تیزر تبلیغاتی در همان شرکت برای نمایش محصولات (در واقع به جای کاتالوگ)

 

تیزر های تبلیغاتی را می توان در هتل ها، در رسانه های تصویری، در نمایشگاه ها و سالن های کنفرانس، در سالن های انتظار و استراحت سازمان، در مانیتور هایی که در سطح شهر وجود دارد و … مشاهده کرد.

 

هم چنین تیزر های تبلیغاتی نشان دهنده ی عملکرد سازمان، شرکت و … نیز به شمار می روند. تلویزیون در بین رسانه های دیگر چون از سطح پوششی خوبی برخوردار است و هم چنین قابلیت پخش هم زمان صدا و تصویر را دارد نسبت به سایر رسانه ها می تواند تاثیر گذار باشد. تبلیغاتی که در تلویزیون و در شبکه های مختلف نمایش داده می شوند تیزر نام دارند.

خلاقیت در طراحی تیزر تبلیغاتی = افزایش فروش

افزایش فروش با تیزر تبلیغاتی

اصلی ترین وظیفه تولید کنندگان و فروشندگان  این است که بتوانند در فرصت کمی که در اختیار دارند، خودشان و محصولاتشان را به مشتریانشان معرفی کنند، بیش از 90 درصد فروشندگان معمولا نمی توانند از پس این کار بر بیایند؛ به علاوه مشتری ها فقط در صورتی می توانند توضیحات فروشنده رو بشنونند که با آن صحبت کنند و مشخص است که فرصت کافی برای توضیح دادن به همه مردم هم وجود ندارد.

 

تیزر تبلیغاتی هدفمند می تواند در نقش یک فروشنده ماهر عمل کند و همه توضیحاتی که خریدار و مشتری نیاز دارد را به او بگوید. تیزر حرفه ای و هدفمند برای کسب و کار شما در نقش یک فروشنده عالی عمل می کند. هر اندازه حرفه ای تر باشد یعنی فروشنده ماهر و با تجربه تری را برای فروش کالای خود استخدام کرده اید. ما در شرکت تبلیغاتی چترقرمز آماده ایم که برای کسب و کار شما بهترین تیزر را با کم ترین قیمت تولید کنیم و به اندازه کافی هم در این کار تخصص و تجربه داریم.

 

پس شما هم اگر سوالی دارید یا مشاوره ای باید بگیرید با کارشناسان ما با شماره 09133353432 به صورت شبانه روزی تماس بگیرید تا همه سوالات شما پاسخ داده شود.

چرا طراحی و ساخت تیزر تبلیغاتی در اصفهان با چترقرمز

در این موضوع که باید یک تیم حرفه‌ ای، تیزر تبلیغاتی کسب و کار شما را طراحی و ثبت کند، هیچ شکی نیست، اما چرا تیم تبلیغاتی چترقرمز باید برای این کار انتخاب شود؟ آژانس تبلیغاتی چترقرمز با سال‌ ها تجربه و دانش در این حوزه می‌ تواند یک تیم حرفه‌ ای باشد که هویت سازمانی شما را به بهترین شکل ممکن طراحی می‌ کند.

 

شما می‌ توانید در این راستا در صورتی که نیاز به مشاوره دارید، با همکاران ما در بخش تماس با ما مراجغه و تماس بگیرید. همکاران ما شما را راهنمایی می‌ کنند تا بهترین انتخاب را داشته باشید.

عکاسی تبلیغاتی در اصفهان

قیمت طراحی تیزر تبلیغاتی در اصفهان

انواع قیمت و تعرفه طراحی تیزر تبلیغاتی در اصفهان (سال 1402) در این بخش به شما معرفی می شود. هزینه طراحی تیزر تبلیغاتی در اصفهان و در استان های مختلف متفاوت است. هر شرکت براساس عوامل مختلفی هزینه و قیمت طراحی تیزر تبلیغاتی خود را اعلام می کند. هر چند دریافت مبالغ بالا لزوما به معنی حرفه ای بودن و کیفیت بالا نیست، اما باید توجه داشته باشید که قطعا یک تیزر اختصاصی، ارزان نخواهد بود. چرا که استفاده از دانش و تجربه طراحان و گرافیست های حرفه ای و همچنین بکار گیری آخرین تکنولوژی های دنیا هزینه زیادی دارد.

 

قیمت طراحی تیزر تبلیغاتی اختصاصی در شرکت چترقرمز را می توان در یک بازه معقول و متوسط در نظر گرفت. در تعرفه های ما از قیمت های سرسام آوری که توسط برخی شرکت ها اعلام میگردد خبری نیست و از سمت مقابل، بدلیل تعهد ما به استفاده از افراد حرفه ای و خلاق و جدید ترین تکنولوژی ها، امکان طراحی تیزر تبلیغاتی با قیمت های بسیار ارزان هم وجود ندارد. 

 

قیمت های جدول زیر قیمت واقعی نیستند و بر اساس سفارش شما کاهش یا افزایش می یابند، پس برای اطلاع دقیق با ما تماس بگیرید.

تعرفه طراحی تیزر تبلیغاتی
2,000,000 تومان
  • امکان باز طراحی
  • مشاوره رایگان طراحی
  • مشاوره رایگان تبلیغاتی
  • طراحی اختصاصی
  • طراحی با اصول مارکتینگ
ثبت سفارش
برای شروع همکاری آماده اید؟
اگر قصد دارید به بهترین شکل ممکن معرفی شوید با ما تماس بگیرید.
تماس با ما

خدمات

چترقرمز

سادگی، خلاقیت

اطلاعات تماس

 ایمیل: chatreghermez.ads@gmail.com

شماره تماس: 3432 335 0913

دفتر تهران: 1240 9101 021

دفتر اصفهان: 6810 663 0313

دفتر فولادشهر: 8008 264 0315

دفتر مرکزی: اصفهان – شیخ صدوق شمالی – کوچه 41 – پلاک 28 – طبقه سوم

کلیه حقوق مادی و معنوی سایت نزد شرکت تبلیغاتی چترقرمز محفوظ است.

استفاده از محتوای متنی منتشر شده در وبلاگ شرکت تبلیغات چترقرمز با ذکر منبع بلامانع است.

چترقرمز

خدمات

اطلاعات تماس

 ایمیل: chatreghermez.ads@gmail.com

شماره تماس: 3432 335 0913

شعبه تهران: 1240 9101 021

دفتر اصفهان: 6810 663 0313

دفتر فولادشهر: 8008 264 0315

دفتر مرکزی: اصفهان – شیخ صدوق شمالی – کوچه 41 – پلاک 28 – طبقه سوم