طراحی و چاپ بروشور

در اصفهان

طراحی و چاپ بروشور در اصفهان امروزه و با توجه به پیشرفت تکنولوژی و نیاز به فضایی برای توضیح و شرح محصولات و خدمات در سال های اخیر بسیار مورد استقبال قرار گرفته است و همین استقبال و نیاز بازار سبب گرایش شرکت تبلیغاتی چترقرمز به ارائه طراحی و چاپ بروشور در اصفهان با کیفیت بالا در جنس ها و سایز های متنوع شده است. 

طراحی بروشور در اصفهان
چترقرمز
طراحی بروشور در اصفهان

طراحی و چاپ بروشور در اصفهان

طراحی و چاپ بروشور در اصفهان امروزه و با توجه به پیشرفت تکنولوژی و نیاز به فضایی برای توضیح و شرح محصولات و خدمات در سال های اخیر بسیار مورد استقبال قرار گرفته است و همین استقبال و نیاز بازار سبب گرایش شرکت تبلیغاتی چترقرمز به ارائه طراحی و چاپ بروشور در اصفهان با کیفیت بالا در جنس ها و سایز های متنوع شده است. 

تبحر در ابزار ها

استفاده از بهترین ابزار ها در کار

آشنایی با نیاز شما

آشنایی و تحلیل نیاز برند شما

تخفیف ویژه

تخفیف برای خدمات دیگر

خلاقیت

طراحی اختصاصی با خلاقیت و هنر

طراحی و چاپ بروشور در اصفهان
طراحی و چاپ بروشور در اصفهان

بروشور چیست؟

در کسب و کار های مختلف استفاده از بروشور برای مارکتینگ موثر رواج دارد. بروشور اطلاعات لازم جهت معرفی محصولات یا خدماتی که در کسب ‌و کار خود قصد ارائه آن ‌ها را دارید، عرضه می ‌کنند و سفیر های تبلیغاتی سیاری هستند که شناخت مشتریان مختلف از محصولات شما را به بهترین و ساده‌ ترین شکل ممکن مقدور می‌ سازند. داده‌ هایی که در قالب توضیع بروشور تبلیغاتی در اختیار مشتریان قرار می‌ دهید، مخاطبان را به کسب اطلاعات بیشتر درباره خدمات شما ترغیب می ‌کند و مسیر را برای اعتماد بیشتر مشتریان مختلف به برند شما هموار می‌ سازد.

بروشور به صورت یکپارچه طراحی می شود و همانند به طراحی کاتالوگ در صفحات داخلی، توضیحات مربوط به (شرح خدمات، فعالیت، اطلاعات محصول یا برند) درج می شود. با بهره گیری از عکس های تبلیغاتی یا صنعتی در بروشور می توانید جذابیت و انتقال پیام به مخاطبین را افزایش دهید. 

از مزیت های بروشور نسبت به کاتالوگ نیز می توان به هزینه کمتر، سهولت انتقال پیام و هدفمندی ارائه اطلاعات کلیدی به کاربر اشاره نمود. طراحی بروشور در ابعاد  استاندارد انجام می شود، به همین دلیل می توان بروشور را یکی از پر تنوع ترین ابزار های تبلیغات دانست.

 
طراحی و چاپ بروشور در اصفهان
برای شروع همکاری آماده اید؟
اگر قصد دارید به بهترین شکل ممکن معرفی شوید با ما تماس بگیرید.
تماس با ما
طراحی و چاپ بروشور در اصفهان

چاپ بروشور دیجیتال

به طور کلی ما دارای دو گونه چاپ مختلف کاتالوگ و بروشور داریم.

چاپ افست بروشور که حداقل سفارش تیراژ آن ۵۰۰ می باشد و چاپ بروشور دیجیتال که با بهترین دستگاه های چاپ بروشور دیجیتال و همراه با گاغذ گلاسه ۱۵۰ گرم و ۱۷۵ گرم در کیفیت دیدنی و ستودنی همراه با قیمتی بی رقیب آماده می شود که برای چاپ محدودیتی ندارد و از ۱ تا چند صد هزار قابل چاپ و تولید می باشد.

از جمله مزایای طراحی و چاپ بروشور دیجیتال این است که در ابعاد مختلف نیز می توان آن را چاپ و تکثیر کرد.

در روش بروشور دیجیتال در یک مدت زمان کوتاه می توان در تیراژ دلخواه تعداد بروشور مورد نظر را چاپ کرد.

 

تفاوت کاتالوگ و بروشور

کاتالوگ حاوی لیست محصولات و اطلاعات کلی درباره آن‌ ها است که توسط فروشنده در اختیار مشتری قرار می‌ گیرد. کاتالوگ نسبت به بروشور جنبه تبلیغاتی بیشتری دارد. در کاتالوگ با مجموعه محصولات یک شرکت طرف هستیم و توضیح زیادی درباره محصولات داده نمی‌ شود اما در بروشور ممکن است فقط چند محصول معرفی شوند که در کنار معرفی محصول نحوه استفاده از آن‌ ها هم درج می‌ شود. در واقع بروشور به مشتری این کمک را می‌ کند که بعد از خواندن آن شیوه استفاده از محصول را نیز یاد بگیرد. در واقع کاتالوگ و بروشور بر اساس محتوایشان از یکدیگر متمایز می‌ شوند و شکل ظاهری آن‌ ها ممکن است متفاوت نباشد. گاهی برشور از یک کاغذ سبک با کیفیت پائین درست می‌ شود (مانند آنچیزی که در جعبه دارو ها به عنوان بروشور دارو گذاشته می‌ شود) و گاهی از چندین صفحه در چندین لت یا کتابچه با کیفیت و چاپ بالا، گاهی اوقات قیمت محصولات نیز در بروشور چاپ می‌ شود اما از آنجا که قیمت یک محصول در طی گذشت زمان ثابت نمی‌ ماند اغلب شرکت‌ ها از درج قیمت بر روی بروشور ها خود داری می‌ کنند.

تأثیر بروشور در فروش

بروشور چه تأثیری در فروش دارد؟

تبلیغات موثر

بروشور را می‌ توان بیلبورد تبلیغاتی کوچکی دانست که در میان اقشار مختلف جامعه به تعداد بالا دست به دست می ‌شوند و نیاز مشتریان به نوع خدمات شما را یادآوری می ‌کنند. این ابزار تبلیغاتی بهترین زمینه را برای معرفی محصولات و کالا های مختلف فراهم می ‌آورند و می ‌توانند به شکل کاملا تکنیکی در جهت ارتقای سطح برندینگ‌ کمک کننده باشند.

ارائه اطلاعات لازم

بروشور ها پیش از اینکه ابزار برای مارکتینگ باشند، پیک ‌ها و خبرنامه ‌هایی هستند که انتقال اطلاعات لازم به مشتریان را بر عهده دارند چرا که جامعه مخاطب پیش از پذیرش هرگونه تبلیغ یا اشتیاق برای آموزش، نیاز به اطلاعاتی دارد که او را برای ادامه دادن این مسیر مشتاق کند. بنا بر این می ‌توان قبل از هر چیز بروشور ها را ابزاری برای اطلاع ‌رسانی موثر به مشتریان دانست.

شناسایی برند

پس از اینکه مراحل اطلاع‌ رسانی و تبلیغات به واسطه مطالعه بروشور میسر شد، مخاطبان بروشور را شناسنامه ‌ای برای شناخت بیشتر کسب و کار یا برند شما می ‌دانند و به همین جهت نوع کسب و کار شما به مردم نشان داده می ‌شود. در روند مارکتینگ یکی از مهم‌ ترین و اساسی ‌ترین مراحل آشنا کردن مخاطب با محصولات یک برند است.

20 درصد تخفیف طراحی و چاپ بروشور در اصفهان

شرکت تبلیغاتی چترقرمز برای طراحی و چاپ بروشور در اصفهان برای فصل تابستان 20 درصد تخفیف ویژه برای مشتریان اصفهانی در نظر دارد.

آخرین مهلت استفاده از تخفیفات ویژه
طراحی لوگو در زرین شهر
برای شروع همکاری آماده اید؟
اگر قصد دارید به بهترین شکل ممکن در اینترنت معرفی شوید با ما تماس بگیرید.
تماس با ما

چرا باید بروشور داشته باشیم؟

به طور معول بروشور ها با چند هدف چاپ می‌ شوند که می‌ توان این اهداف را به چهار گروه تبلیغاتی، اطلاعاتی، آموزشی و شناسایی تقسیم کرد. یک بروشور می‌ تواند تمام این موارد را در برداشته باشد. گاهی اوقات معرفی و تبلیغ محصولات یک شرکت مد نظر است. در این حالت بروشور حاوی محصولات و خلاصه‌ ای از مشخصات آن‌ ها است. به عنوان مثال بروشور یک شرکت بهداشتی به معرفی انواع محصولات بهداشتی یا آرایشی آن شرکت می‌ پردازد. این بروشور ها بیشتر جنبه تبلیغاتی دارند. در بعضی موارد بروشور به معرفی یک شرکت و عملکرد آن می‌ پردازد و هدف از آن آشنایی مشتریان با یک شرکت و محصولات یا خدمات آن است. به عنوان مثال بروشور یک دفتر دارالترجمه به معرفی آن دفتر و انواع خدماتی که در آن دفتر ارائه می‌ شود می‌ پردازد. این بروشور ها بیشتر جنبه اطلاعاتی دارند. در بسیاری از موارد هم بروشور کارکرد آموزشی دارد یعنی قرار است نحوه استفادة صحیح محصولات و کاربرد آن‌ ها را آموزش دهد. به عنوان مثال یک شرکت تولید کننده قلم‌ های تزریق انسولین در بروشور خود علاوه بر معرفی محصولات ممکن است آموزش استفاده از انسولین را هم در بر داشته باشد. علاوه بر تمام کاربرد هایی که برای بروشور ذکر کردیم یکی از کاربرد های مهم آن اعتبار بخشیدن به یک شرکت یا برند است. برشور ها اغلب با هدف شناسایی و اعتبار بخشی چاپ می‌ شوند. در بیشتر موارد بروشور یک شرکت نشانه اعتبار آن شرکت است و چاپ بروشور اولین قدم برای تبلیغات حرفه‌ ای و بازاریابی به حساب می‌ آید.

طراحی و چاپ بروشور در اصفهان
طراحی و چاپ بروشور در اصفهان

استفاده از بروشور چه مزایایی دارد؟

عرضه‌ بروشور بسیار ساده است: بروشور دفترچه سبک‌ وزن و قابل حملی هست که می ‌تواند به راحتی در اماکن مختلف مورد مطالعه قرار گیرند. این ابزار مارکتینگ را می ‌توان به راحتی در میان فعالیت ‌های روزمره افراد جامعه جای داد و به شیوه ‌ای موثر آن‌ ها را به خواندن اطلاعات موجود در صفحات بروشور ترغیب نمود. این موضوع امکان این را فراهم می ‌آورد که داده‌ ها و اطلاعات موجود در بروشور را به افراد بیشتری عرضه نمایید و جامعه آماری مشتری های خود را به همین طریق افزایش دهید.

 

بروشور امکان گنجایش اطلاعات زیادی را در فضایی کوچک فراهم می ‌کند: گرچه بروشور دفتر چه‌ ای کوچک است اما می‌ توان در همین قالب کوچک اطلاعات زیاد و مفیدی را جا داد. صاحبین کسب و کار ها و برند‌ های مختلف قادر هستند اطلاعات جامع مربوط به کسب ‌و کار خود را به دقیق ‌ترین شکل ممکن در بروشور ها جای دهند و آن ‌ها را به مخاطبان خود عرضه کنند.

بروشور ها بهترین ابزار برای اعتبار بخشی به نوع کسب ‌و کار شما هستند: اگر می‌ خواهید اعتبار، هویت و جایگاه تجارت خود را افزایش دهید، لازم است از بهترین روش های مارکتینگ، آموزش و اطلاع ‌رسانی استفاده کنید که می شود تمامی این فاکتور ها را در قالب یک بروشور با طرح و گرافیک مناسب قرار داد. زمانی که مخاطبان مختلف بروشور شما را مطالعه می ‌کنند، به جزئیات کسب ‌و کار شما دقیق می ‌شوند. یک بروشور مناسب در جلب اعتماد آن‌ ها نسبت به کیفیت محصولات و خدمات شما اثرگذار است.

بروشور عنوان تجاری برند شما را بدون واسطه و به شکل مستقیم در اختیار مخاطبان قرار می ‌دهد‌ و باعث می ‌شود آن ‌ها نسبت به حجم اهمیت و توجه شما نسبت به حس اعتماد مخاطبان و کیفیت کار خود آگاهی یابند.
لازم است از بروشور به عنوان ابزاری استفاده کنید که به مشتریان اطمینان می‌ دهد اعتماد آن ‌ها سرمایه ‌ای پر ارزش برای ادامه فعالیت و دوام تجارت شما است‌. نحوه جلب اعتماد برخی مشتریان به واسطه اطمینان از کسب تجربیات موفق است و بروشور ها می ‌توانند در ایجاد حس اعتماد بسیار اثرگذار عمل کنند. بدیهی است آشنایی مشتریان با چیستی و چگونگی سرویس ‌هایی که قصد ارائه آن ‌ها را دارید، اعتمادشان برای برقراری ارتباط با محصولات و خدمات شما را بیشتر کرده و مقدمه‌ ای برای این است که راندمان و بازدهی کار را افزایش داده و به زودی شاهد روندی صعودی در نمودار رشد تجارت خود باشید.

طراحی بروشور در اصفهان

طراحی بروشور در اصفهان

آیا تا به حال برای طراحی بروشور در اصفهان اقدام کرده اید؟ چه تاثیرات مثبتی را پس از سفارش بروشور در اصفهان مشاهده نمودید؟ آیا بازدهی کارتان بیشتر نشده است؟ اگر هیچ بروشور طراحی شده ای ندارید، هنوز هم دیر نیست. با بروشور چند قدم در کسب و کار خود به جلو حرکت بکنید، داشتن بروشور یکی مهم ترین اصول مارکتینگ در حفظ مشتری و جذب مشتری است که این هم کلاس کار شما را بالا می برد و هم مخاطب شما احساس می کند که شما برای او احترام قائلید که تاثیر بسیار بالایی در جذب او دارد. بروشور یکی از عناصر مهم در معرفی برند و کالا به شمار می آید.

قیمت طراحی بروشور در اصفهان

انواع قیمت و تعرفه طراحی بروشور در اصفهان (سال 1402) در این بخش به شما معرفی می شود. هزینه طراحی بروشور در اصفهان و در استان های مختلف متفاوت است. هر شرکت براساس عوامل مختلفی هزینه و قیمت طراحی بروشور خود را اعلام می کند. هر چند دریافت مبالغ بالا لزوما به معنی حرفه ای بودن و کیفیت بالا نیست، اما باید توجه داشته باشید که قطعا یک بروشور اختصاصی، ارزان نخواهد بود. چرا که استفاده از دانش و تجربه طراحان و گرافیست های حرفه ای و همچنین بکار گیری آخرین تکنولوژی های دنیا هزینه زیادی دارد.

قیمت طراحی بروشور اختصاصی در شرکت چترقرمز را می توان در یک بازه معقول و متوسط در نظر گرفت. در تعرفه های ما از قیمت های سرسام آوری که توسط برخی شرکت ها اعلام میگردد خبری نیست و از سمت مقابل، بدلیل تعهد ما به استفاده از افراد حرفه ای و خلاق و جدید ترین تکنولوژی ها، امکان طراحی بروشور با قیمت های بسیار ارزان هم وجود ندارد. 

قیمت های جدول زیر قیمت واقعی نیستند و بر اساس سفارش شما کاهش یا افزایش می یابند، پس برای اطلاع دقیق با ما تماس بگیرید.

تعرفه طراحی بروشور
1.461.000 تومان
  • امکان باز طراحی
  • مشاوره رایگان طراحی
  • مشاوره رایگان تبلیغاتی
  • طراحی اختصاصی
  • طراحی با اصول مارکتینگ
  • اراِئه فایل لایه باز طرح
ثبت سفارش
برای شروع همکاری آماده اید؟
اگر قصد دارید به بهترین شکل ممکن معرفی شوید با ما تماس بگیرید.
تماس با ما

ایده برای طراحی بروشور

چاپ بروشور در اصفهان
طراحی بروشور در اصفهان
طراحی بروشور در اصفهان

خدمات

چترقرمز

سادگی، خلاقیت

اطلاعات تماس

 ایمیل: chatreghermez.ads@gmail.com

شماره تماس: 3432 335 0913

دفتر تهران: 1240 9101 021

دفتر اصفهان: 6810 663 0313

دفتر فولادشهر: 8008 264 0315

دفتر مرکزی: اصفهان – شیخ صدوق شمالی – کوچه 41 – پلاک 28 – طبقه سوم

کلیه حقوق مادی و معنوی سایت نزد شرکت تبلیغاتی چترقرمز محفوظ است.

استفاده از محتوای متنی منتشر شده در وبلاگ شرکت تبلیغات چترقرمز با ذکر منبع بلامانع است.

چترقرمز

خدمات

اطلاعات تماس

 ایمیل: chatreghermez.ads@gmail.com

شماره تماس: 3432 335 0913

شعبه تهران: 1240 9101 021

دفتر اصفهان: 6810 663 0313

دفتر فولادشهر: 8008 264 0315

دفتر مرکزی: اصفهان – شیخ صدوق شمالی – کوچه 41 – پلاک 28 – طبقه سوم

 

کلیه حقوق مادی و معنوی سایت نزد شرکت تبلیغاتی چترقرمز محفوظ است.

استفاده از محتوای متنی منتشر شده در وبلاگ شرکت تبلیغات چترقرمز با ذکر منبع بلامانع است.