کلمات کلیدی و ابزار های آنالیز آن

کل

شما را در کسب وکار آنلاین تان موفق و عدم استفاده یا بی توجهی به آن میتواند ضرر بزرگی به برای کسب و کارتان باشد و یا آن را با شکست مواجه کند. با تحقیق در مورد کلمات کلیدی پرطرفدار کسب و کارتان ، شما نه تنها می توانید یاد بگیرید که چه اصطلاحات و عباراتی را برای موتورهای جستجو ، هدف قرار دهید، بلکه در مورد علاقه مندی های مخاطب هدفتان نیز اطلاعات بیشتری کسب میکنید. بله درست است ،جستجو در کلمات کلیدی همیشه برای گرفتن بازدید کننده بیشتر نیست ، بلکه درباره گرفتن بازدید کننده مناسب است.

 

چگونه کلمات کلیدی مناسب کسب و کارم رو پیدا کنم ؟

کلمات کلیدی

 

بالا بودن ارزش کلمات کلیدی در کسب و کار آنلاین  را بر این داشت  تا این مقاله را برای شما ارائه دهیم

در این قسمت از محتوای وب اپراتور برای شما ، 5 سایتی که با استفاده از آن میتوانید کلمه کلیدی خود را آنالیز کنید ، به شما معرفی میکنیم :

گوگل ترندز

احتمالاً با این چاقوهای سوئیسی همه‌کاره آشنا هستید. گوگل ترند یا گوگل ترندز (Google Trends) در واقع چاقوی سوئیسی متخصصین سئو محسوب می‌شود. یک ابزار همه‌کاره و در دسترس برای سئو و بهینه‌سازی سایت

آنالیز کلمه کلیدی سایت MOZ.COM

یکی از بهترین سرویس های آنالیز کلمه کلیدی است که میتوانید بصورت رایگان تا ۲۰ کلمه کلیدی را در بازه ۱ ماهه چک کنید و برای برداشتن این محدودیت باید اکانتتان را ارتقا بدهید.

googleآنالیز کلمه کلیدی سایت 

ابزار کیبورد پلنر ادوردز برای آنالیز کلمات کلیدی از آن جهت اهمیت دارد که میزان جستجو که همان محبوبیت کلمات کلیدی است را به ما نشان میدهد.ما با این ابزار میتوانیم بهفمیم کلمه ی کلیدی ما چه میزان بازدید و محبوبیت ماهانه دارد.

KWFinderآنالیز کلمات کلیدی سایت 

یکی از بهترین و کاملترین ابزار برای شناسایی میزان رقابت و اطلاعات سایت های موجود در صفحات سرپ است.

ubersuggestآنالیز کلمه کلیدی سایت 

این ابزار کلمه کلیدی پیشنهاد شده توسط موتور جستجوی گوگل را به همراه کلمه های کلیدی دیگر در حوزه فعالیت کاریتان را به شما پیشنهاد میکند.

*این ابزار ارائه دهنده کلمه کلیدی است و آنالیزور نیست.

 

چند نوع ابزار آنالیز کلمات کلیدی داریم ؟ 

ابزار هایی هستند که به ما کلمات کلیدی برای کسب  و کارها را پیشنهاد میدهند و همچنین ابزار های دیگری نیز هستند که میتوانیم با آن کلمات کلیدی را از نظر بازدید ، سختی رقابت در آن کلمه کلیدی و… بررسی و آنالیز کنیم.

آیا میتوان میزان جستجوی کلمه کلیدی را مشاهده کرد؟

بله ، با ابزارهایی مثل KW finder و ابزارهای دیگری که در این محتوا به شما گفتیم میتوانید میزان جستجو و یا بازدید را برای هر کلمه کلیدی مشخص کنید.

ابزار کلمه کلیدی چه کاربردی دارد ؟

این ابزار ها به ما کمک میکنند تا بتوانیم استراتژی کلمات کلیدی خود را مشخص و آن را طبق برنامه و جهارچوب جلو ببریم.قطعا وقتی مشخص شود که روی چه کلمات کلیدی ای میخواهیم کار کنیم ،‌میتوانیم روی بازدید و میزان تاثیرگذاری آن حساب باز کنیم.

استفاده از ابزارهای مختلف برای کلمه کلیدی اجباری است ؟

اجباری در استفاده از این ابزار ها نیست.اما وقتی بخواهید کاری را طبق اصول و چهارچوب انجام دهید میتوانید از این ابزارها استفاده کنید و از آنجا ه این ابزاها میزان بازدید هر کلمه کلیدی را به شما میدهند پس میتوانند گره گشای بازدید سایت شما نیز باشند.

 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ساعات کاری شرکت 8 تا 18 است و در روزهای جمعه تعطیل هستیم. درموارد خاصی شاید خطوط تلفن یاسیستم تلفنی ما با مشکل مواجه باشد، در این مواقع می توانید پیام تان را به ایمیل:info@chatreghermez.com بفرستید

09133353432