دانلود اپلیکیشن گوگل میت برای اندروید

دانلود اپلیکیشن گوگل میت

دانلود اپلیکیشن گوگل میت بعد از فیلترینگ سوپر اپلیکیشن های شرکت متا افزایش یافت و دلیل اصلی این اتفاق قابلیت تماس تصویری این اپلیکیشن است. در سال های اخیر، شیوه کار کردن ما دچار تحولات زیادی شده است. با گسترش اینترنت و دسترسی راحت تر مردم به آن، حالا خیلی از کار ها حالت اینترنتی و آنلاین به خود گرفته اند.

در دنیای امروز دیگر کسب و کار ها محدود به منطقه فیزیکی خود نیستند و می توانند از سراسر کشور یا حتی سراسر جهان، برای محصول و خدمات خود مشتری پیدا کنند. علاوه بر این شیوه انجام کار ها نیز تغییرات فراوانی کرده است. امروزه دیگر نیازی به بودن همه همکاران نزدیک هم و در یک ساختمان نیست و می توان با اینترنت به راحتی به یکدیگر متصل بود و حتی با افرادی در چند هزار کیلومتر آن طرف تر هم کار کرد. ابزار های بسیاری برای اجرای راحت تر چنین شیوه هایی از کار، توسط شرکت های مختلف ارائه شده است و بعضی از آن ها به قدری خوب هستند که توسط شرکت های بزرگ بین المللی مورد استفاده قرار می گیرند. یکی از مهم ترین نیاز ها برای اجرای این شیوه از کار، نیاز به ارتباط تصویری و جمعی همه تیم است.

همانطور که به صورت سنتی، شرکت ها و تیم های کاری نیاز به داشتن جلسات برای بحث و تبادل نظر دارند، در شیوه های جدید کار هم باید چنین امکاناتی وجود داشته باشد. تا کنون ابزار های بسیار خوبی برای این کار توسط شرکت های بزرگ فناوری تولید و عرضه شده است که امروز با معرفی محصولی از گوگل در خدمت شما هستیم.

Google Meet عنوان اپلیکیشن عالی و بسیار سریع و کار آمد گوگل برای ارتباط تصویری بین اعضای تیم های کاری و …، مخصوص سیستم عامل اندروید است که به صورت رایگان در گوگل پلی منتشر شده است. این برنامه امکان برگزاری جلسات صوتی و تصویری با کیفیت بالا به صورت گروهی از سراسر جهان را فراهم می کند. با استفاده از این برنامه تا ۲۵۰ نفر به صورت همزمان می توانند در کنفرانس های تصویری شرکت کرده و به تبادل نظر بپردازند. برنامه از کمترین لگ و تاخیر برخوردار است و از شیوه های هوشمندانه و نوین برای فشرده سازی تصاویر استفاده می کند تا کمترین میزان مصرف داده را داشته باشد.

unnamed

قابلیت و کاربرد های اپلیکیشن گوگل میت

  • برگزاری جلسات ویدئویی تا ۲۵۰ شرکت کننده به صورت همزمان.
  • قابلیت نوشتن شرح همزمان تصاویر با تکنولوژی تبدیل متن به گفتار گوگل.
  • دسترسی آسان – تنها با تولید یک لینک و دادن آن به افراد می توانید آن ها را برای شرکت در جلسات ویدئویی دعوت کنید.
  • قابل استفاده روی موبایل و دسکتاپ.
  • ارائه شماره تماس بین المللی برای کسانی که ترجیح می دهند با آن ها تماس گرفته شود.
  • ادغام با تقویم برای برنامه ریزی یکپارچه و دسترسی آسان به جزئیات جلسه.

با دانلود اپلیکیشن گوگل میت از روش های عالی برای برگزاری کنفرانس های ویدئویی بدون تاخیر و با سرعت بالا بهره ببرید  که با کسب رضایت کاربران توانسته است امتیاز 4.5 از 5.0 را از کاربران گوگل پلی دریافت نماید. هم اکنون می توانید نسخه اصلی این برنامه همراه با تمامی امکانات و قابلیت ها را از چترقرمز به صورت کاملا رایگان دریافت کنید.

دانلود اپلیکیشن گوگل میت برای دکستاپ

برای دانلود اپلیکیشن گوگل میت و برای نصب آن باید از نرم افزار بلواستکس استفاده نمایید.

راهنمایی بیشتر

گوگل میت

راهنمای نصب اپلیکیشن گوگل میت

در مرحله اول برای نصب اپلیکیشن گوگل میت، بر روی دکمه دانلود اپلیکیشن گوگل میت در پایین صفحه کلیک کنید تا برنامه دانلود شود بعد از دانلود بر روی فایل دانلود شده بزنید.

سپس بعد از زدن بر روی فایل، باکسی همانند باکس زیر برای نصب برنامه اندروید برای شما باز می شود، روی دکمه install بزنید تا برنامه نصب شود و وارد آن شوید و از امکانات بالای آن استفاده کامل و لذت ببرید.

  • اگر برنامه نصب نشد به احتمال 90 درصد مشکل از حافظه تلفن همراه شما می باشد، اپلیکیشن مشکل امنیتی ندارد و به احتمال بسیار کم با خطای امنیتی مواجه شوید.
  • اگر برنامه را از قبل داشتید و آن را حذف کرده بودید و آلان می خواهید دوباره نصب کنید و این عملیات انجام نمی شود باید کش برنامه قبلی را حذف کنید تا دوباره برنامه نصب شود. اگر هم نصب شود که دیگر مشکلی وجود ندارد.
20632_InShot_20230318_152824511
برای شروع همکاری آماده اید؟
جهت اطلاع از تعرفه خدمات و مشاوره تبلیغاتی یا تماس بگیرید یا اطلاعات تماس خود را در اختیار ما قرار دهید
تماس با ما