تعرفهطراحی و گرافیک
[table id=1 /]
سفارشطراحی و گرافیک

هدیه ما به شما

_

چندنکته مهم!

_

مزایایی استفاده از چتر قرمز

_
image
image
_

تماس باما

_

آدرس دفتر

I am message box. Click edit button to change this text.

50تعداد مشتریان بخش گرافیک
4تعداد پروژه های در حال اجرا
50تعداد مشتریان بخش گرافیک
20تعداد سفارشات هفته جاری
نمونه کارهاطراحی گرافیک
_

نمونه کارهای طراحی لوگو

_
m5

m5

m5

m5

_

نمونه کارهای تصویر سازی

_
m5

m5

m5

m5

خدماتطراحی و گرافیک

طراحی گرافیک چیه ؟

خلق کردن یا شکل دادن به هویت بصری یک مجموعه تجاری که با استفاده از تایپ، فضا، تصویر و رنگ انجام میشه، طراحی گرافیک نامیده میشه. مهندسی محتوا، روانشناسی رنگها ، استفاده از ایکون‌ها و المان های مناسب طراحی آنلاین  در جای درست، تخصص ماست.

چرا طراحی گرافیک مهمه ؟

اولین چیزی که توی نگاه اول عموم، کسب طراحی آنلاین  و کار شما رو معرفی میکنه، طراحی گرافیکیه. لوگو، کارت ویزیت، سربرگ، بسته بندی محصول و …. اولین چیزهایی هستن که غریبه ها برای اولین بار با دیدنش کیفیت کار شما رو قضاوت میکنن. یک طراحی گرافیکی خوب و فکر شده، میتونه شما رو خیلی خیلی به موفقیت تجاری نزدیکتر کنه.

Our Services

m3
اگه از طرحم راضی نبودم چی میشه؟

هر سفارش طراحی توی این مجموعه با همفکری یک تیم طراحی حرفه ای که بیش از ۱۰ سال سابقه کار موفق توی بازار دارن انجام میشه. خیالتون راحت باشه که بازار هدف شما و مشتریانتون رو طراحی آنلاین  به خوبی میشناسیم. مشاوره ها و همفکری هایی که در ابتدای سفارش از خودتون گرفته میشه ، باعث میشه شما رو به رسوندن طرح دلخواهتون نزدیکتر کنه. پس موقع ثبت سفارشتون ، حتما ما رو از جزئیات سلایق و علایق خودتون مطلع کنید. طراح های ما برای هر سفارش شما حدود ۳ تا اتود میزنن . ولی توی جلسه ای که با همفکری بقیه طراح های تیم برگزار میشه، یکی از طرح ها که بهترینشون هست انتخاب میشه و براتون ارسال میشه. ما همیشه همه سعیمون اینه که کار حرفه ای ، و البته مطابق با سلیقه شما تحویلتون بدیم. در طول این ۱۰ سال فعالیت آنلاین با کل کشور ، حدود ۶۰۰۰ مشتری داشتیم که همیشه ازمون راضی بودن و حتی بعد از گذشت چندین سال باز هم برگشتن به سایت ما . حتی یک مشتری ناراضی هم برای ما مهمه. پس خیالتون راحت باشه طراحی هاتون رو اونقدری تغییر میدیم که در نهایت رضایت شما حاصل بشه.

پروسه انجام کار در شرکت شما چگونه است؟
اگر از طرحم راضی نبودم چی میشه؟
چه مزایایی برای همکاری با ما وجود دارد؟
چطور به شما سفارش بدهم؟
چطور به شما سفارش بدهم؟

ساعات کاری شرکت 8 تا 18 است و در روزهای جمعه تعطیل هستیم. درموارد خاصی شاید خطوط تلفن یاسیستم تلفنی ما با مشکل مواجه باشد، در این مواقع می توانید پیام تان را به ایمیل:info@chatreghermez.com بفرستید

09133353432