10 شرکت تبلیغاتی برتر در ایران را بشناسیم

10 شرکت تبلیغاتی برتر ایران

شرکت تبلیغاتی یک کسب و کار خدماتی است که به برنامه‌ ریزی، مدیریت و اجرای تبلیغات برای مشتریان می‌پردازد. بنگاه تبلیغاتی برای مشتریان خود خدماتی مانند برندینگ، بازاریابی (مارکتینگ)، طراحی و اجرای انواع کمپین‌ های تبلیغاتی را ارائه می دهد. سازمانها و برندها به منظور تولید تبلیغات تلویزیونی، تبلیغات رادیویی، تبلیغات آنلاین، تبلیغات محیطی، بازاریابی موبایلی و غیره که به عنوان بخشی از یک کمپین تبلیغاتی هستند، بنگاههای تبلیغاتی را به کار می گیرند.

یکی از موفق‌ ترین بنگاه‌های تبلیغاتی دنیا که شهرت بسیار زیادی دارد، آژانس تبلیغاتی اگیلوی (OGILVY) است که به عنوان بزرگترین آژانس تبلیغاتی جهان شناخته می شود. در زیر به نام و سوابق  چند شرکت تبلیغاتی برتر و پرسابقه ایران نگاهی می اندازیم. باید در اینجا این نکته را ذکر کنم که این آمارها براساس نظرسنجی ها، سوابق، جوایز و همچنین بین المللی بودن و خدمات بی شمار این شرکت ها در زمینه تبلیغات بوده است و با توجه به پیشرفت هایی که این شرکت ها در سطح بین المللی داشته اند امید است به تعداد آنها اضافه شود.

1. شرکت تبلیغاتی ایران نوین

وبسایت: www.irannovin.net

با شعار حرفه ای….توانمند….درخشان

ایران نوین با 28 سال سابقه و شرکت تبلیغاتی تمام سرویس به‌عنوان بنیان‌گذار نوع جدیدی از خدمت‌رسانی در زمینه مشاوره بازاریابی و همچنین تولیدکننده محتوای استاندارد، پیام شما را به درستی به جامعه هدفتان منتقل می کند. بنایی که بیست و هشت سال پیش پایه‌های آن را استوار کرده اند، حالا به آسمان‌خراشی عظیم تبدیل‌شده که قواعد صنعت تبلیغات را دگرگون کرد. شرکت ایران نوین دو دفتر در کیش، دبی، و یک دفتر در تهران دارد. جوایز متعدد و بیشمار این آژانس (از جمله لوح ویژه برترین آگهی تلویزیونی و لوح شاهین طلایی) گواهی براستراتژی درست آنها در زمینه تبلیغات است.  

 • خدمات

ایده پردازی، طراحی و برنامه ریزی کمپین های تبلیغاتی، تولید تیزر و فیلم صنعتی، جلوه های ویژه، طراحی گرافیک، دیجیتال مارکتینگ و چاپ از جمله فعالیت های این شرکت تبلیغاتی می باشد.

نمونه کار ایران نوین

 • مشتریان

ایرانسل، بانک شهر، بانک ملت، برندهای ماموت، سامسونگ، هوآوی و…

مشتریان ایران نوین

 

2. شرکت تبلیغاتی بادکوبه

وبسایت: www.badkoobeh.com                 

 بادکوبه در یک نگاه: خلاق… فعال… جهانی

بادکوبه یک شرکت تبلیغاتی خلاق تمام خدمت است که در مدت بیست سال با بیش از 200 برند ایرانی و جهانی همکاری داشته این شرکت اهداف خود را به این شکل توصیف کرده:

ما از قدرت و وسعت اهداف شما برای آینده‌تان تغذیه می‌شویم. باور داریم شغل ما صرفاً تبلیغات نیست، بلکه خلق بستری است برای تحقق آینده‌ای فراتر از تصور شما. با این رویکرد، حقیقت برندتان را از دل واقعیت کشف می‌ کنیم تا به پشتوانه منطق و بی‌ نیاز از بزرگ‌ نمایی، به رویای شما از آینده‌ پر و بال دهیم و شما را به آینده‌ای بزرگ‌تر از آینده خلق‌ شده‌تان برسانیم.

اهداف تیم بادکوبه رونق کسب و کار است، از طریق بهره مندی از قدرت متدولوژی “برندینگ روراست” و استفاده از ابزار استراتژی و خلاقیت برای خلق ارتباطات اثربخش و کارا که منجر به شعف مشتری می‌گردد. از سری جوایز این شرکت میتوان به کسب تندیس برترین آگهی تبلیغاتی در جهان و تندیس اولین اجلاس جهانی بانکداری اشاره کرد. برترین نمونه کار این شرکت می توان صبح عالی پرتغالی آبمیوه تکدانه و باشگاه فیروزه ای همراه اول را مثال زد.

 • خدمات

مشاوره تبلیغات، بازاریابی و برندسازی، برنامه ریزی رسانه، روابط عمومی، راهکارهای موفقیت در بازاریابی دیجیتال از خدمات این شرکت تبلیغاتی می باشد.

نمونه کار شرکت بادکوبه

 • مشتریان

بانک ملی، بانک کشاورزی، بانک ملت، بیمه معلم، بیمه دی، اینترنت شاتل، ال جی و برخی دیگر از سازمان های فاخر از جمله مشتریان این شرکت تیلیغاتی می باشند.

مشتریان شرکت بادکویه

3. شرکت تبلیغاتی فلش

وبسایت: www.felesh.co                                               

با شعار به روز… متفاوت… متعهد

فــلش به عنوان یک شرکت تبلیغاتی تمام سرویس در سال ۱۳۸۲ در زمینه های گوناگون حوزه تبلیغات فعالیت خود را آغاز نموده است. از دیدگاه آنها، موفقیت مشتریان ضامن موفقیت و توسعه آنهاست و این آژانس با بیمه کردن رضایت و موفقیت مشتری خود را متعهد به تمام قول و قرارهای خود برای به موفقیت رساندن شما می‌داند. فعالیت های تخصصی گروه فلش در قالب دپارتمان های تخصصی که هر یک توسط مدیران باتجربه و کارآزموده ای مدیریت می گردد، سازماندهی شده که البته هدف آنها ارائه خدماتی یکپارچه، متمایز، کارآمد و اثربخش به مشتریان است.

 • خدمات

تولید آگهی تبلیغاتی و چاپ، تبلیغات آنلاین، ایده پردازی و دیزاین، برنامه ریزی کمپین های تبلیغاتی، برنامه ریزی رسانه، استراتژی و دیزاین از جمله خدمات این شرکت تبلیغاتی می باشد.

نمونه کار شرکت فلش

 • مشتریان

بانک شهر، همراه اول، استیل البرز، کاله، لنوو، ایران رادیاتور، بانک صادرات و … از جمله مشتریان این شرکت تبلیغاتی می باشد.

مشتریان شرکت تبلیغاتی فلش

4. شرکت تبلیغاتی مات

وبسایت:  www.maat.ir                                               

با شعار اصالت…قانونمندی…حرفه ای

در سال 1385 تاسیس شد و  عنوان یکی از برترین شرکت تبلیغاتی فول سرویس ایران را دارد. برخورداری از نیروی های متخصص و مجرب با قابلیت تدوین و ارائه کلیه خدمات تبلیغاتی، بازاریابی و ارتباطی از جمله طراحی کمپین، تحقیقات بازاریابی، بازاریابی دیجیتال، اجرای تبلیغات رسانه‌ محیطی، پشتیبانی، خدمات ارزش افزوده، روابط عمومی و رویدادها و تجارب مشتریان. طراحی خلاقانه ترین کمپین ها با کمک تیم خلاقیت خوش فکر در راستای پدید آوردن حداکثر اثربخشی در نظر مخاطبان.

قابلیت برنامه ریزی برای اجرا و پخش کلیه خدمات تبلیغاتی به بهترین شکل ممکن در تمامی رسانه های تبلیغاتی موجود در سرتاسر کشور توسط تیم کاملاً حرفه‌‌ای در زمینه بازاریابی و تبلیغات. دریافت جایزه‌ از همایش اقتصاد و رسانه به عنوان بهترین آگهی تلویزیونی از لحاظ مفهوم و ساختار.

 • خدمات

طراحی کمپین، اجرای تبلیغات، رسانه‌ محیطی بازاریابی و تحقیقات بازاریابی دیجیتال و … از جمله خدمات این شرکت تبلیغاتی می باشد.

 • مشتریان

رایتل، هوآوی، بانک مسکن، بانک صادرات، LG ،dove  ،clear و … از جمله مشتریان این شرکت می باشد.

5. شرکت تبلیغاتی کروشه

وبسایت: www.korosheh.com                                                

با شعار سرزندگی… جوانی… نوآوری

اگر کروشه را در ابتدای تأسیس جوانی جویای نام بدانیم، امروزه پس از گذشت چندین سال فعالیت، دیگر فردی موفق با اهدافی روشن و انگیزه‌ای سرشار است که تلاش می‌کند به جایگاه مورد نظرش برسد و سرمایه‌ی او، نیروی انسانی و تیم خلاقی‌ست که در طی این سال‌ها با خود همراه کرده است. کروشه، مراحل اولیه بلوغ خود را پشت سر گذاشته و سرد و گرم‌های روزگار را چشیده است و با انرژی مضاعف و روحیه‌ی ماجراجو، در مسیر دیجیتال مارکتینگ و برندینگ و بازاریابی و تبلیغات خلاقانه، در حرکت است و برای هر موضوعی، اتاق فکر تشکیل می‌دهد تا ناب‌ ترین ایده‌ها را به مشتریانش ارائه کند. اگر در زمینه های برند های آرایشی و دیزاین داخلی دنبال شرکت مناسبی می گردید کروشه باب میل شماست.

نمونه کار شرکت کروشه

 • خدمات

برندینگ و مشاوره تبلیغات، دیجیتال مارکتینگ، طراحی گرافیک و چاپ، عکس و فیلم تبلیغاتی، طراحی سایت و اپلیکیش، رسانه و کمپین تبلیغاتی از خدمات این شرکت تبلیغاتی می باشد.

 • مشتریان

مجموعه تولیدی تولیکا، رنگ مو پرستیژ، خرمای خادم، سالن مریم رئوف،  طراحی سایت آموزشگاه مهندسی کندو، طراحی ست اداری مجموعه ی گاتریم و مجتمع فنی تهران از مشتریان این شرکت می باشد.

مشتریان شرکت کروشه

6. شرکت تبلیغاتی داروگ

وبسایت: www.daarvag.com                                                

حامی خرده فروشی

در سال 1990 در دفتر کوچکی کار خود را آغاز کرد و هدف آن تبدیل شدن به یکی از اولین شرکت های خلاق در ایران بود. دراواخر سال 2004 با افزایش چشمگیر مشتریان بین المللی این آژانس به رسمیت شناخته شد و رسما به یک شرکت بین المللی تبدیل شد. نیروهای با استعداد و جوان با بالاترین سطح آموزش و تجربه در این شرکت فعالیت دارند. نام این شرکت از یک قورباغه ی درختی سبز کوچکی است که در فصل بارندگی هجوم  می آورد و نوید یک سال پرباران را می دهد و گفته می‌شود که هجوم داروگ نشانه  رونق و رفاه است چه اسم  زیبایی.

 • خدمات

تبلیغات محیطی، استراتژی و بازاریابی برند، طراحی گرافیک، چاپ عکس، فیلم تبلیغاتی بازاریابی و تبلیغات بازرگانی و…. از خدمات این شرکت  تبلیغاتی می باشد.

نمونه کار شرکت داروگ

 • مشتریان

حشره کش تار و مار، شرکت کناف ایران (KNAUF)، نوشابه پپسی ( Pepsi  )، روغن موتور (Caspian )، برند آرایشی (Maybelline) از مشتریان این شرکت تبلیغاتی می باشد.

مشتریان شرکت داروگ

7. شرکت تبلیغاتی اندیشه پارسی

وبسایت: www.andisheparsi.com                                                 

کانون اندیشه پارسی از ترکیب دو گروه شامل هنرمندان خلاق عرصه ی هنر دیجیتال و متخصصین مارکتینگ در سال 1382 بامدیریت مهدی ده نمکی شکل گرفت. این گروه با بهره گیری از تخصص و تجربه خود‌‌ فعالیت در زمینه تبلیغات تلویزیونی را آغاز نمود. اندیشه پارسی با ‌بررسی دقیق سهم بازار استراتژی مناسبی را با توجه به میزان بودجه شما طراحی می کند  که با حداقل ریسک به نتیجه مطلوب برسید. نکته قابل توجه در اندیشه پارسی بررسی علمی و دقیق امور تبلیغاتی می باشد. این امور به صورت مکانیزه ودر عین حال شفاف و مرحله به مرحله پیش می‌روند.

 • خدمات

ساخت تیزر تبلیغاتی و فیلم های صنعتی، مشاور تبلیغات آکادمیک، مجری تبلیغات تلویزیونی صدا و سیما، آنالیز تبلیغات تلویزیونی و مارکتینگ طراحی، برنامه ریزی کمپین تبلیغاتی

نمومه کار اندیشه پارسی

 • مشتریان

کارگزاری بانک ملی، سازمان تنظیم و مقررات ارتباطات رادیویی، دانشگاه آزاد اسلامی، شرکت تولید و بازرگانی لپ لپ، گروه صنعتی پتوی گلبافت، پوشک مای بی بی، روغن نباتی جهان، تراکتور سازی تبریز

مشتریان شرکت اندیشه پارسی

8. شرکت تبلیغاتی اشاره

وبسایت: www.eshareh.com                                                  

آژانس تبلیغاتی اشاره در سال 1376 آغاز به کار کرد. و در طی پانزده سال گذشته به یک آژانس ارتباطات  بازاریابی فول سرویس  با رویکردی راه حل گرا تبدیل شده است. در بیوی اینستاگرام این شرکت نوشته شده است؛ همه چیز در مورد کاغذ و خودکار نیست در مورد خلاقیت است. این شرکت برای اولین بار در ایران واحدی را مستقل از خدمات تبلیغاتی به موضوع برندینگ اختصاص داده است. درحال حاضر آژانس به طیفی گسترده از مشتریان بومی و بین المللی خدمات کیفی ارائه می‌دهد.

 • خدمات

راه حل های برندینگ، راه حل های تبلیغات، راه حل های رسانه

نمومه کار شرکت اشاره

 • مشتریان

روغن لادن، حلوای عقاب، آب میوه (HIGH VIT C)، هوآوی، ایرانسل و…

9. شرکت تبلیغاتی ساینا

وبسایت: www.sainaagency.com                                                  

آغاز فعالیت ساینا به دهه هفتاد، یعنی دوران سازندگی ایران باز می گردد. دورانی که  بازار ها به سمت رقابت و افزایش در تولید پیش می رفت، در حالی که فضای رسانه محدود بود. خلاقیت، نوآوری و راهبردهای دانش محور، اصولی هستند که سازمان ساینا بر آنها استوار است. در ساینا هیچ پروژه ای با پیش فرض آغاز نمی شود و یافتن دلایل علمی و منطقی، شاه کلیدی است که کمپین ها و استراتژی های تبلیغاتی ساینا را متمایز می سازد.

 • خدمات

طراحی گرافیک و چاپ، تولیدو پخش تیزرهای تلویزیونی و رادیویی، تولید فیلم مستند، و رپورتاژ صنعتی و آموزشی، تبلیغات محیطی، طراحی هویت سازمانی و برند، استراتژی و مشاوره برندینگ، تبلیغات و بازاریابی دیجیتال.

نمونه کار شرکت ساینا

 • مشتریان

ستاره کویر یزد، فرش ایران زمین، فرش مستان، بانک مسکن، بانک صادرات، بانک تجارت، رایتل، تاژ، چای دبش، سازمان شیلات ایران، شهرداری کرج و….

مشتریان شرکت ساینا

10. شرکت تبلیغاتی طوسی

وبسایت: www.tusi.co                                                  

تجارب طراحی TUSI که باعث خوشحالی مشتریان می شود، باعث ایجاد حمایت از برند و عملکرد تجاری می شود. شرکت  طوسی یک آژانس طراحی چند رشته و مشاوره تجربه برند است. شرکت طوسی برند های جدید و هیجان انگیزی ایجاد می کند طراحان داخلی و معماران این شرکت تجارب خرده فروشی در فروشگاه های سطح جهانی را طراحی می کنند، و تیم های دیجیتال برنامه های آنلاین بصری و جذاب ایجاد می کنند.

شرکت طوسی در بخشهای مختلف صنعت کار می کند، از بانکها و سازمانها گرفته تا هر نوع برند تجاری. مکانهای استودیویی این شرکت بینش بین المللی را در مورد نیازها و رفتارهای مشتری و یک رویکرد چند فرهنگی برای طراحی را ارائه می دهد. در حالی که خروجی کار ارتباط عاطفی بین برند شما و مشتریان ایجاد می کند. شرکت تحقیق و تحلیل عمیقی را انجام می دهد تا اطمینان دهد که طراحی و خلاقیت متناسب با خواسته های مشتریان و نیازهای شغلی آنها تنظیم شده است.

 • خدمات

طراحی اپلیکیشن برای موبایل، طراحی معماری و طراحی صنعتی، طراحی هویت بصری برند، طراحی (UX) و تجربه مشتری، طراحی و اجرای کمپین های تبلیغاتی

نمونه کار شرکت طوسی

 • مشتریان

بانک مسکن، سازمان میراث فرهنگی کشور، بنیاد ملی بازی‌های یارانه ای و…

مشتریان شرکت طوسی

سخن آخر

 در ایران شرکتهای تبلیغاتی زیادی به مشتریان خود خدمات ارائه می دهند و برخی از این شرکت ها برای برند های خارجی در ایران تبلیغات می کنند و توانسته اند از این طریق  توانایی های خود را به مشتریان نشان دهند و بازار تبلیغات را به سمت خود هدایت کنند. باید این نکته را بدانیم که سبک و سیاق تبلیغات عوض شده است مردم نسبت به قبل کم حوصله تر شده اند و به تبلیغاتی که اطراف آنها است توجه کمتری نشان می دهند. در نتیجه کار شرکت های تبلیغاتی پیچیده تر شده است و باید روانشناسی مشتریان امروزی را هم زیر ذره بین ببرند. تبلیغات تلویزیونی روز به روز کم ارزش تر می شود مردم دیگر فقط بخاطر حضور فلان بازیگر در یک تبلیغ محصول را نمی خرند بلکه به آشنایان خود که قبلا آن محصول را خریده اند اعتماد بیشتری می کنند.

منبع: ویرگول

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ساعات کاری شرکت 8 تا 18 است و در روزهای جمعه تعطیل هستیم. درموارد خاصی شاید خطوط تلفن یاسیستم تلفنی ما با مشکل مواجه باشد، در این مواقع می توانید پیام تان را به ایمیل:info@chatreghermez.com بفرستید

09133353432