منوی دسته بندی
منوی دسته بندی

چترقرمز  |  خدمات   |  طراحی ست اداری    |   طراحی کارت پرسنلی

طراحی کارت پرسنلی در اصفهان

Printing and design services

کارت پرسنلی در اصفهان یک کارت شناسایی است که برای هویت‌ سنجی و شناسایی افراد در سازمان‌ ها و شرکت‌ ها استفاده می‌ شود. این کارت معمولاً شامل اطلاعات شخصی مانند نام و نام خانوادگی، عکس، شماره پرسنلی و اطلاعات تماس است.
طراحی کارت پرسنلی در اصفهان به منظور ایجاد یک کارت با طرحی زیبا و حرفه‌ ای صورت می‌ گیرد. این طراحی می‌ تواند شامل استفاده از الگو ها، رنگ‌ ها، نماد ها و لوگو های مربوط به سازمان یا شرکت باشد. هدف از طراحی کارت پرسنلی، ایجاد یک هویت بصری منحصر به فرد برای هر فرد در سازمان است تا به راحتی قابل تشخیص و شناسایی شود.

Portfolio

با توجه به اهمیت کارت پرسنلی در شناسایی و هویت‌ دهی، طراحی آن بهتر است به دقت و با توجه به نیاز ها و سلیقه شما انجام شود. بنابراین، مراجعه به شرکت‌ های معتبر و حرفه‌ ای در اصفهان برای طراحی کارت پرسنلی توصیه می‌ شود.

اگر قصد دارید به بهترین شکل ممکن معرفی شوید با ما تماس بگیرید.

نکات کلیدی چاپ

اگر برای پرسنل خود قوانین خاصی در نظر گرفته‌ اید یا درج شماره تماس را الزامی می‌ دانید، حتما باید کارت‌ ها را به صورت دورو چاپ کنید و این اطلاعات در پشت کارت پرسنلی درج شوند.

مدیرانی که امنیت کارت‌ ها برایشان بسیار با اهمیت است می‌ توانند از ویژگی‌ هایی مانند هولوگرام، اثر انگشت یا امضا بر روی کارت‌های پرسنلی استفاده نمایند.

برای دوام و ماندگاری بیشتر کارت‌ های pvc پرسنلی از لمینت استفاده کنید.

توجه فرمایید که می‌توانید طرح دلخواه خود را در قالب PSD یا TIF ارائه دهید و چاپ آن‌ها را به ما بسپارید.

کارت پرسنلی

طراحی کارت پرسنلی در اصفهان

طراحی کارت پرسنلی در اصفهان را می‌ توان به شرکت تبلیغاتی چترقرمز سپرد و یا به شخصه انجام داد که هر کدام نیازمند آگاهی از نکاتی است که در ادامه به آن‌ ها می‌ پردازیم. همچنین می‌ توانید در بسیاری از سایت‌ ها طرح‌ های آماده کارت پرسنلی را مشاهده کنید و در صورت نیاز آن‌ ها را دانلود نموده و مورد استفاده قرار دهید. کارت‌ ها معمولا حاوی اطلاعاتی نظیر نام و نام خانوادگی، تصویر فرد، شماره عضویت، سمت فرد در سازمان، لوگوی سازمان یا شرکت، آدرس سایت و ایمیل شرکت، بارکد، تاریخ صدور و تاریخ اعتبار هستند.

اگر قصد دارید به بهترین شکل ممکن معرفی شوید با ما تماس بگیرید.

کاربرد کارت پرسنلی

کارت پرسنلی جهت شناسایی افراد و دادن مجوز جهت دسترسی به امکانات شرکت‌ ها و سازمان ‌ها مورد استفاده قرار می ‌گیرد. به عنوان مثال در شرکت ها و سازمان ها برای شناسایی هویت اعضای سازمان و کارکنان و همچنین جهت کنترل ورود و خروج آن ها، به هر یک از کارمندان یک کارت پرسنلی منحصر به وی اختصاص می دهند.

اگر قصد دارید به بهترین شکل ممکن معرفی شوید با ما تماس بگیرید.

تعرفه طراحی کارت پرسنلی در اصفهان
2,000,000 تومان
  • امکان باز طراحی
  • مشاوره رایگان طراحی
  • مشاوره رایگان تبلیغاتی
  • طراحی اختصاصی
  • طراحی با اصول مارکتینگ
  • اراِئه فایل لایه باز طرح
ثبت سفارش