منوی دسته بندی
منوی دسته بندی

14 تا از مهم ترین ابزار های دیجیتال مارکتینگ

ابزار های دیجیتال مارکتینگ

مهم ترین ابزار های دیجیتال مارکتینگ شامل ایمیل مارکتینگ، سئو، سوشال مدیا و چندین بخش و ابزار دیگر می شوند که در روند بازاریابی و فروش نقش فوق العاده ای دارند، پس برای جذب اطلاعات بیشتر با ما همراه باشید.

دیجیتال مارکتینگ یک صنعت هیجان انگیز و سریع در حال حرکت است و مارکتر ها می دانند که ابزار ها، پلتفرم ها و استراتژی های زیادی برای کمک به ارتقای تلاش های دیجیتالی شما به سطح بعدی وجود دارد.

بله، آن ها می توانند در وقت شما صرفه جویی کنند، اما کشف و آزمایش گزینه های مختلف می تواند برای شما بسیار سخت و گیج کننده باشد، به خصوص در یک صنعت همیشه در حال تغییر با بسیاری از روند های نو ظهور.

لذا ما در شرکت تبلیغاتی چترقرمز چند مورد از ابزار های بازاریابی دیجیتال را جمع آوری کرده ایم و پیشنهاد می کنیم در سال جدید یعنی 1402 به مجموعه ابزار های دیجیتال مارکتینگ خود اضافه کنید و از آن ها استفاده کنید.

ابزار های بازاریابی سوشال مدیا

ابزار ها و اپلیکیشن‌ های زیادی وجود دارند که از بازاریابی رسانه‌ های اجتماعی، از کشف محتوا، مدیریت و زمان‌ بندی، پشتیبانی می‌ کنند. با توجه به اینکه بازاریابی سوشال مدیا در حال حاضر برای هر برند و کسب و کاری ضروری است، توسعه یک استراتژی رسانه اجتماعی که آگاهی از نام تجاری و بازگشت سرمایه را افزایش می دهد برای موفقیت ضروری است.

  • SkedSocial

SkedSocial یک ابزار همه‌ کاره اینستاگرام است که به شما این  امکان را می‌ دهد پست‌ ها را زمان‌ بندی کنید، تجسم کنید و فید خود را برنامه‌ ریزی کنید، در حالی که در اینستاگرام، فیس‌بوک، توییتر، لینکدین، تیک‌ تاک و اسنپ‌ چت نیز منتشر کنید. یکی از ویژگی های کلیدی SkedSocial امکان زمان بندی خودکار استوری ها و چرخ فلک های اینستاگرام است. همه افرادی که حساب‌ های رسانه‌ های اجتماعی را مدیریت می‌ کنند، از مشکل ورود به سیستم در شب‌ ها و آخر هفته‌ ها برای ارسال استوری آگاه هستند. SkedSocial از این موضوع برای شما مراقبت می کند، و همچنین به طور خودکار – بنا بر این نیازی به اعلان یا یادآوری ندارید!

  • Falcon.io

در حالی که SkedSocial برای اولین بازاریابان دیجیتال اینستاگرام ایده آل است، پلتفرم مدیریت محتوای دیگری که در سال ۲۰۲۲ حرکت می کند، Falcon.io است. ابزار برنامه‌ ریزی و مدیریت رسانه‌ های اجتماعی اخیراً با Brandwatch برای راه‌اندازی ابزار گوش دادن اجتماعی با استفاده از هوش دیجیتالی مصرف‌ کننده به نیرو ها پیوسته است، بنا بر این پیشنهادات درون پلتفرم همیشه در حال توسعه است.

  • Hashtagify.me

این ابزار ردیابی هشتگ توییتر به شما امکان می دهد بهترین هشتگ ها را برای دستیابی به مخاطبان خود بیابید و پیشنهادات سفارشی را به شما ارائه می دهد. همچنین به بازاریابان این امکان را می دهد که عملکرد هشتگ های مارک دار را زیر نظر داشته و تأثیر گذاران توییتر را شناسایی کنند.

دیجیتال مارکتینگ
  • Meet Edgar

MeetEdgar نه تنها یک ابزار زمان‌ بندی اجتماعی است، بلکه به شما امکان می‌ دهد با کشیدن خودکار پست‌ ها از کتابخانه محتوای خود، پست‌ های قبلی را به اشتراک بگذارید و بازیافت کنید تا هر روز اجتماعی خود را تازه نگه دارید. نتیجه یک کتابخانه از به‌ روزرسانی‌ های همیشه سبز است، بنابراین شبکه اجتماعی شما همیشه فعال است. گزینه های مختلف طرح برای فریلنسر ها و مشاغل کوچک طراحی شده است که می توانند از وظایف تکرار شونده خودکار بهره مند شوند.

  • Hootsuite

Hootsuite یک پلت فرم مدیریت رسانه های اجتماعی است که به شما امکان می دهد محتوای توییتر، فیس بوک، اینستاگرام، لینکدین، پینترست و یوتیوب را از یک داشبورد یکپارچه مدیریت کنید. از پلتفرم متمرکز، بازاریابان رسانه‌ های اجتماعی می‌ توانند محتوا را زمان‌بندی کنند، کلمات کلیدی و نام‌ های تجاری را نظارت کنند و گزارش‌ های بسیار بصری تولید کنند.

  • BuzzSumo

پلتفرم BuzzSumo که به شما کمک می کند بفهمید چه محتوایی بر اساس موضوع محبوب است. این ابزار عالی برای بازاریابان محتوا است، به شما امکان می دهد کلمات کلیدی جدید را کشف کنید و موضوعات پر طرفدار را بیابید. همانطور که برای موضوعات و کلمات کلیدی پر طرفدار جستجو می کنید، می توانید ایده های محتوای قابل اشتراک گذاری را نیز جمع آوری کنید که برای مخاطبان شما ارزشمند باشد. همچنین به شما این امکان را می دهد که به راحتی افراد تأثیر گذار را برای دنبال کردن و ارتباط با آن ها در زمینه خود پیدا کنید.

ابزار های اینفلوئنسر مارکتینگ

اینفلوئنسر مارکتینگ در حال انفجار است و به طور فزاینده ای برای هر کسب و کار یا سازمانی قابل دسترسی است و ابزار های زیادی وجود دارد که به طور خاص به منبع یابی و دسترسی به اینفلوئنسر ها کمک می کند. 

Strawberry Socials و Melody Socials

این ابزار ها به شما این امکان را می دهد که با برخی از ویژگی های عالی، سازندگان و تأثیر گذاران را به ترتیب در اینستاگرام و TikTok جستجو کنید. توانایی جستجو بر اساس معیار های متعدد از جمله هشتگ ها و مکان، منبع یابی اینفلوئنسر های میکرو تا کلان را سریعتر و قدرتمند تر می کند. و به ویژه هنگام نگاه کردن به مکان ها یا سوله های خاص مفید است. این سیستم با فیلتر کردن فهرستی از تأثیر گذاران بالقوه کار می‌ کند، که می‌ توانید آن‌ ها را مرتب کنید تا آن‌ هایی را انتخاب کنید که مناسب به نظر می‌ رسند. سپس می‌ توانید اطلاعات را در یک صفحه گسترده که شامل دسته‌ ها، بایوس، تعداد فالوور ها و اطلاعات تماس است، دانلود کنید.

DM_blog_post_image_03

NinjaOutreach

این نرم‌ افزار اطلاع‌ رسانی اینفلوئنسر و بلاگر، بازاریابی اینفلوئنسر و فر آیند تولید سرنخ را با دسترسی خودکار ساده می‌کند، که برای یافتن منابع تأثیر گذار در اینستاگرام و یوتیوب عالی است. این سیستم از میان میلیون‌ ها تأثیر گذار فیلتر می‌ کند تا به شما کمک کند تا فردی را پیدا کنید که توجه مخاطبان شما را به خود جلب کند. این نرم افزار همچنین به شما امکان می دهد تاریخچه مکالمات، باز شدن ایمیل ها، کلیک ها و پاسخ ها را ردیابی کنید.

Upfluence

Upfluence یک ابزار جستجو و مدیریت اینفلوئنسر است که عملکرد های بازاریابی تأثیر گذار، مدیریت وابستگی و ردیابی عملکرد را ارائه می دهد. Upfluence همچنین یک افزونه رایگان کروم را ارائه می دهد که به شما امکان می دهد پروفایل یک تأثیر گذار را مستقیماً از مرورگر خود تجزیه و تحلیل کنید و با اینستاگرام، فیس بوک، یوتیوب و پینترست سازگار است. این افزونه به بازاریابان این امکان را می‌ دهد تا ببینند که پست‌ های یک تأثیر گذار در ۶۰ روز گذشته در هر پلتفرمی چقدر خوب عمل کرده‌ اند.

ایمیل مارکتینگ

پلتفرم ها و ابزار های زیادی وجود دارند که می توانند به برنامه ریزی و اجرای کمپین های بازاریابی ایمیلی کمک کنند. با راهنمای عملی ما در مورد بهترین ابزار های اتوماسیون بازاریابی ایمیلی، حرفه ای تر به این موضوع بپردازید.

Campaign Monitor

Campaign Monitor یک برنامه وب است که به شما امکان می دهد داده ها را در یک لیست پستی آنلاین ضبط کنید، آن را مدیریت کنید و خبرنامه های الکترونیکی HTML را برای آن ارسال کنید. سایر ویژگی‌ ها عبارتند از سفر های ایمیل خودکار، و ابزار بررسی پیوند که به طور خودکار ایمیل‌ های شما را جستجو می‌ کند و هر لینک شکسته یا قدیمی را برای توجه شما علامت‌ گذاری می‌ کند.

MailChimp

MailChimp، پلتفرم کلاسیک همه کاره بازاریابی، اتوماسیون و بازاریابی ایمیلی، به شما امکان می دهد لیست های پستی خود را مدیریت کنید، قالب های ایمیل سفارشی ایجاد کنید، و کل کمپین های بازاریابی خود را پرورش دهید و خودکار کنید. 

what-is-digital-marketing

HubSpot

HubSpot یک ابزار با مشخصات بالا است که بر بازاریابی درونگرا و ایجاد یک استراتژی بازاریابی محتوا متمرکز است. این یک ابزار عالی برای کمک به همه چیز از مدیریت محتوا گرفته تا بهینه سازی و همچنین برنامه ریزی اجتماعی و سیستم های اتوماسیون ایمیل است.

GetResponse

GetResponse یک پلت فرم اتوماسیون است که پاسخ های خودکار، تقسیم بندی مخاطبان، شخصی سازی و گزارش دهی و تجزیه و تحلیل را تسهیل می کند. همچنین می توانید از این پلت فرم برای ایجاد صفحات فرود و فرم های پاسخگو و ایمیل های خودکار بر اساس رفتار های مختلف مشترکین استفاده کنید.

سئو یا SEO

سئو برای نمایش بیشتر وب سایت شما در نتایج موتور های جستجوگر مانند گوگل بسیار مهم است.

SEMrush

SEMrush برای تحقیقات کلمات کلیدی و داده های رتبه بندی آنلاین، از جمله معیار هایی مانند حجم جستجو و هزینه به ازای هر کلیک استفاده می شود. این پلتفرم همچنین اطلاعاتی در مورد کلمات کلیدی آنلاین جمع آوری شده از موتور های جستجوی گوگل و بینگ جمع آوری می کند. این پلتفرم که در تحقیقات کلمات کلیدی، تجزیه و تحلیل رقبا و بهینه سازی کمپین تبلیغاتی گوگل تخصص دارد، به شما امکان می دهد دید آنلاین را بهبود بخشید و بینش های بازاریابی را کشف کنید.

Screaming Frog

Screaming Frog یک ابزار پیشرفته ممیزی سایت SEO است که می تواند برای خزیدن در وب سایت های کوچک و بسیار بزرگ استفاده شود. استفاده از این ابزار به شما کمک می کند تا با استخراج داده ها برای بررسی و بررسی مسائل رایج سئو، سئوی سایت را بهبود بخشید.

Ahrefs

Ahrefs یک سایت خزنده وب است که می تواند برای برجسته کردن نقاط ضعیف وب سایت شما، بازجویی از بک لینک ها، کشف رتبه بندی کلمات کلیدی و سنجش سلامت SEO استفاده شود. همچنین می‌ توانید از Ahrefs برای انجام تحقیقات کلمات کلیدی برای گوگل، یوتیوب و آمازون استفاده کنید و محتوایی را پیدا کنید که عملکرد خوبی (از نظر اشتراک‌ گذاری‌ های اجتماعی و/یا پیوندها) در یک موضوع خاص داشته باشد. 

Moz

Moz یک نرم افزار مدیریت سئو و داده است که به کسب و کار ها کمک می کند تا ترافیک، رتبه بندی و دیده شدن سایت ها در نتایج جستجو را افزایش دهند. Moz خدمات کامل راه حل های سئو را ارائه می دهد، از خزیدن سایت گرفته تا توصیه های کلمات کلیدی.

خدمات سئو در اصفهان

افزایش رتبه با تبلیغات پولی

مدیریت تبلیغات پولی در موتور های جستجو و رسانه های اجتماعی نیاز به نگهداری زیادی دارد، اگر به دنبال حفظ کمپین های قوی برای برقراری ارتباط پیام های زیادی هستید. با روش‌ های خلاقانه ما برای استفاده از جستجوی پولی، در تبلیغات موتور های جستجو عمیق‌ تر شوید و کمپین‌ های خود را با ابزار کمپین پرداخت به ازای کلیک برنامه‌ ریزی کنید .

Google Ads Editor

Google Ads Editor ابزاری رایگان برای مدیریت کمپین‌ های Google Ads است که به شما امکان می‌ دهد تغییراتی را در کمپین‌ های Google Ads خود به صورت آفلاین ایجاد کنید و سپس تغییرات را در پلتفرم آپلود کنید. این ابزار به ویژه برای حساب‌ های Google Ads با کمپین‌ های متعدد و فهرست‌ های طولانی از کلمات کلیدی یا تبلیغات مفید است، و به شما امکان می‌ دهد از ویرایش انبوه برای ایجاد تغییرات سریع استفاده کنید.

Bing Ads Editor

هنگام مدیریت تبلیغات مایکروسافت، Bing Ads Editor به شما امکان می دهد با استفاده از یک برنامه دسکتاپ برای ساده کردن مدیریت کمپین PPC، درباره کلمات کلیدی و پیشنهادات جدید تحقیق کنید و ویرایش کنید. این ابزار به تبلیغ‌ کنندگان این امکان را می‌ دهد که کمپین‌ هایی را ایجاد کنند و قبل از اینکه کمپین‌ ها را به‌ طور مستقیم به نمایش بگذارند، تغییرات عمده‌ ای در آن ها ایجاد کنند.

AdZooma

پلتفرم AdZooma از بازاریابان دیجیتال با تبلیغات آنلاین پشتیبانی می کند و ابزار های تبلیغاتی بصری را برای مدیریت و بهینه سازی تبلیغات گوگل، فیس بوک و مایکروسافت در یک مکان ارائه می دهد و به شما امکان می دهد چندین حساب را بدون تغییر پلتفرم مدیریت کنید. کار های معمولی و دستی نیز می توانند از طریق پلتفرم با اتوماسیون مبتنی بر قانون خودکار شوند.

Wordstream

WordStream یک ابزار تبلیغاتی PPC است که هم خدمات مدیریت کمپین و هم یک نرم افزار بازاریابی را ارائه می دهد که به کسب و کار ها کمک می کند در زمان مدیریت کمپین های PPC با کارایی بالا صرفه جویی کنند. وب سایت آن ها همچنین ابزار های مفید و رایگان و منابع یادگیری مرتبط با تبلیغات دیجیتال را ارائه می دهد.

AdEspresso

AdEspresso یک ابزار تبلیغاتی است که بر تبلیغات فیسبوک تمرکز دارد، با قابلیتی برای ایجاد سریع نسخه های متعدد از یک کمپین واحد، مدیریت تست تقسیم، و به دست آوردن بینش ارزشمند مخاطب. 

Revealbot

ابزار اتوماسیون تبلیغات دیجیتال، Revealbot برای مقیاس‌ بندی و خودکار سازی استراتژی‌ های تبلیغاتی برای تبلیغات فیسبوک، تبلیغات اینستاگرام، تبلیغات گوگل و تبلیغات اسنپ چت با قوانین اتوماسیون پیشرفته و قابل تنظیم کار می‌ کند. این به بازاریابان اجازه می دهد تا ده ها تنوع تبلیغاتی را در مقیاس ایجاد کنند، آن ها را به طور خودکار مدیریت کنند و گزارش های بین پلتفرمی را دریافت کنند. همچنین می‌ توانید به‌ طور خودکار بهترین پست‌ های خود را در فیسبوک تقویت کنید و تبلیغات رسانه‌ های اجتماعی را به صورت انبوه با تغییرات متعدد با A/B خودکار و آزمایش چند متغیره ایجاد کنید.

01_Digital-marketing-to-dzialania-marketingowe-w-internecie-c

ابزار های آنالیز

داده‌ ها و تجزیه و تحلیل‌ ها حوزه‌ ای است که دست خوش تغییرات بزرگی می‌ شود و داده‌ های درجه اول اکنون مهم‌ تر از همیشه هستند.

Google Analytics

Google Analytics یک سرویس تجزیه و تحلیل وب ارائه شده توسط گوگل است که ترافیک وب سایت را ردیابی و گزارش می کند و به شما امکان می دهد روند ها و الگو های نحوه تعامل بازدید کنندگان با وب سایت شما را شناسایی کنید. ویژگی های موجود امکان جمع آوری داده ها، تجزیه و تحلیل، نظارت، تجسم، گزارش دهی و ادغام با سایر برنامه ها را فراهم می کند. در سال ۲۰۲۲، رابطی که به عنوان Universal Analytics شناخته می‌شود با Google Analytics 4 (GA4) جایگزین می‌ شود.

Kissmetrics

Kissmetrics یک پلتفرم تحلیلی مبتنی بر شخص است که بازدید کنندگان فردی وب سایت شما را ردیابی می کند و به شما این امکان را می دهد که سفر کامل کاربر هر مشتری را درک کنید و هر اقدام در سایت خود را به یک شخص گره بزنید، حتی زمانی که آن ها از چندین دستگاه و مرورگر استفاده می کنند. این به بازاریابان دیجیتال اجازه می دهد تا نرخ تبدیل را افزایش دهند و موانع را در سفر کاربر شناسایی کنند.

Whatagraph

Whatagraph به شما امکان می دهد عملکرد همه کانال های خود را در یک ابزار تجزیه و تحلیل بازاریابی واحد پیگیری کنید. این پلتفرم داده‌ های تحلیل اجتماعی و وب‌ سایت را ردیابی می‌ کند، آن‌ ها را ترکیب می‌ کند و به‌ طور خودکار گزارش‌ های بصری و جذابی را ایجاد می‌ کند که به راحتی قابل اشتراک‌ گذاری است.

Data Boards

DataBoards یک سرویس تجزیه و تحلیل و توسعه کامل است که داده‌ های خام از نرم‌افزار ها، صفحات گسترده و پایگاه‌ های داده مختلف را به بینش‌ های ارزشمندی تبدیل می‌ کند که به بازاریابان اجازه می‌ دهد تصمیمات بهتر، آگاهانه و سریع‌ تری بگیرند.

Google Data Studio

Google Data Studio ابزار رایگانی است که بازاریابان را قادر می‌ سازد تا داشبورد های گزارش‌ دهی ایجاد کنند و نمای کلی از عملکرد بازاریابی را ارائه دهند. با یک مجموعه ابزار های بصری کشیدن و رها کردن، کاربران می توانند گزارش های حرفه ای را با استفاده از مجموعه ای از الگو ها ایجاد کنند.

ابزار های دیجیتال مارکتینگ

حتما بخوانید: 9 قدم برای جذابیت تبلیغات

ابزار های استراتژی

یک استراتژی بازاریابی دیجیتال خوب در قلب هر سازمان موفقی نهفته است، و ابزار هایی وجود دارد که می توانند به برنامه ریزی استراتژی مشارکتی و بینش کمک کنند.

Miro

Miro یک ابزار تخته سفید آنلاین است که امکان ایجاد مشارکتی، برنامه ریزی پروژه و تجسم را فراهم می کند. آن را با تن از الگو های مفید برای ارائه، و برای تجسم و تصویر ارائه می شود. وقتی صحبت از توسعه استراتژی بازاریابی، طراحی و نقشه برداری کمپین و برنامه ریزی راه اندازی می شود، این ابزار برای تیم های بازاریابی دیجیتال مزایایی دارد و اعضای تیم را برای برنامه ریزی، طوفان فکری و ایجاد مشترک گرد هم می آورد.

Connect Mór

این پلتفرم به معیار سنجی رقبا کمک می کند و به شما امکان می دهد تا به سرعت بهترین محتوای رسانه های اجتماعی رقبا را تجزیه و تحلیل کنید و موفقیت کمپین های آینده خود را پیش بینی کنید. از طریق این پلتفرم، می‌ توانید بهترین پست‌ های رقبای خود را ببینید و جستجو کنید و از بینش‌ ها برای برنامه‌ ریزی محتوای آینده خود استفاده کنید.

ابزار های مدیریت مارکتینگ

مدیریت کمپین های دیجیتال مارکتینگ نیاز به همکاری، مدیریت پروژه، تحقیق و صبر دارد و ابزار هایی که ارتباطات، همکاری و تعیین تکلیف را تسهیل می کند می تواند به این امر کمک کند.

Teamwork

Teamwork یک نرم افزار مدیریت پروژه است که می تواند به تیم های بازاریابی دیجیتال برای بهبود همکاری، اجرای استراتژی بازاریابی و افزایش کارایی تیم کمک کند. در این پلتفرم می‌ توانید تمام وظایف بازاریابی خود را در یک مکان برنامه‌ ریزی، مدیریت و پیگیری کنید. کار بر روی یک نرم افزار مدیریت پروژه متمرکز برای تیم های بازاریابی که نیاز به همکاری برای اجرای کمپین ها تا یک مهلت تعیین شده دارند، با تجسم کامل پروژه برای کل تیم ایده آل است.

teamwork-and-team-building

Asana

آسانا یک پلت فرم مدیریت کار است که برای کمک به تیم ها در سازماندهی، پیگیری و مدیریت کار طراحی شده است. از طریق آسانا، تیم ها می توانند پیشرفت پروژه را ببینند، وظایف فردی را ردیابی کنند و پیشرفت شما را در پروژه ها تجسم کنند.

Trello

Trello یک برنامه فهرست‌ سازی مبتنی بر وب است که به تیم‌ ها کمک می‌ کند تا کار را به روشی مشترک ایده‌ پردازی، برنامه‌ ریزی و مدیریت کنند. ساختار پلتفرم کاربران را تشویق می‌ کند تا وظایف را در ستون‌ هایی بر اساس وضعیت سازماندهی کنند، مانند کار های انجام شده، در حال انجام و انجام شد.

Slack

ارتباطات در کسب و کار حیاتی است و Slack در تغییر بازی برای همکاری پیشرو است. این پلت فرم پیام رسانی پیشرو است که از طریق کانال ها (چت های گروهی) و پیام مستقیم (چت شخص به فرد) ارتباط برقرار می کند.

UX و ابزار های طراحی

حتما بخوانید: دانلود عکس گرافیکی رایگان و معرفی 6 سایت برتر

این بخش شامل ایجاد محتوای گرافیکی و ابزار هایی برای کمک به درک نحوه تعامل کاربران با وب سایت شما است.

Canva

Canva یک پلت فرم طراحی گرافیک کاربر پسند است که می تواند برای ایجاد گرافیک رسانه های اجتماعی، ارائه ها، پوستر ها، اسناد و سایر محتوای بصری استفاده شود. این برنامه شامل طیف گسترده ای از قالب های رایگان برای استفاده و تطبیق کاربران، و همچنین کتابخانه ای از عناصر گرافیکی و محتوای عکاسی است.

HotJar

Hotjar یک ابزار قدرتمند تجزیه و تحلیل گرما و نقشه برداری است که رفتار آنلاین کاربران وب سایت شما را نشان می دهد و به شما کمک می کند تا تجربه کاربری و عملکرد سایت خود را نظارت و بهبود بخشید.

Infogram

اینفوگرافیک ها و گزارش های جذاب را با این ابزار بصری بصری، با مجموعه ای از الگو های طراحی شده، و امکان افزودن رنگ ها، فونت ها و لوگوی برند خود ایجاد کنید. از این ابزار برای تبدیل آسان داده ها به اینفوگرافیک های قابل انتشار، جاسازی یا اشتراک گذاری استفاده کنید.

Microsoft Clarity

Clarity یک ابزار تجزیه و تحلیل رفتار کاربر رایگان است که به شما کمک می کند تا بفهمید کاربران چگونه با وب سایت شما از طریق پخش مجدد جلسه و نقشه های حرارتی تعامل دارند. تمرکز در اینجا بر روی تجربه کاربر است تا به بازاریابان کمک کند تا بینشی در مورد نحوه تعامل کاربران با سایت خود کسب کنند.

Google Optimize

Optimize به شما امکان می دهد آزمایش های وب سایت را برای آزمایش انواع صفحات وب اجرا کنید و ببینید که چگونه آن ها در برابر یک هدف مشخص عمل می کنند. با آزمایش مداوم ترکیب‌ های مختلف محتوای وب‌ سایت، بازاریابان می‌ توانند نرخ تبدیل بازدید کنندگان و تجربه و رضایت کلی بازدید کننده را افزایش دهند.

بازاریابی دیجیتال

ابزار های ویدئو مارکتینگ

ویدیو ها یک ابزار تبلیغاتی قدرتمند هستند و با افزایش ویدیو های خود گرفت در رسانه‌ های اجتماعی، ابزار هایی که به مارکتر ها اجازه می‌ دهند بدون استخدام یک حرفه‌ ای ویدیو بسازند، بسیار ضروری هستند.

Animoto

این نرم افزار ساخت ویدیو به شما امکان می دهد عکس ها، کلیپ های ویدیویی و موسیقی خود را برای ساخت فیلم های با کیفیت ترکیب کنید. استفاده آسان از الگوها و ویژگی‌های کشیدن و رها کردن، ساختن فیلم‌ها و سفارشی کردن رنگ‌ها، فونت‌ها و انتقال‌ها را آسان می‌کند. برای افزودن یک لمس نهایی، می توانید یک آهنگ دارای مجوز از کتابخانه موسیقی Animoto اضافه کنید.

CapCut

CapCut یک برنامه ویرایشگر ویدیوی تلفن همراه رایگان است که به شما امکان دسترسی به ویژگی‌ های ویرایش پیشرفته را می‌ دهد که مکمل زبان بصری و ویژگی‌ های ویرایش TikTok است. این برنامه کاربر پسند است و دارای ویژگی های بسیاری است که برای ایجاد ویدیو های اجتماعی ایده آل هستند.

ابزار های مدیریت محتوا

مهم نیست که در چه نوع بازاریابی دیجیتالی شرکت می کنید، باید در بازاریابی محتوایی عالی شرکت کنید، و ابزار های بسیاری برای کمک به ایجاد، ذخیره سازی و منبع یابی محتوا در شبکه های اجتماعی و دیجیتالی وجود دارد.

MishGuru

MishGuru یک پلتفرم بازاریابی است که برای استوری های اینستاگرام و اسنپ چت طراحی شده است و به شما امکان می دهد محتوای استوری را برنامه ریزی، مدیریت و زمان بندی کنید، همچنین میزان تعامل و بیننده را ردیابی و اندازه گیری کنید. Mish Guru محتوای داستان تولید شده توسط کاربر را جمع آوری و مدیریت می کند.

Oroson

Oroson یک نرم افزار تصحیح آنلاین است که ابزاری عالی برای تیم های بازاریابی با مشتری است. این پلتفرم به شما امکان می‌ دهد تا داشبورد های کاملی را برای پروژه‌ های جداگانه ایجاد کنید، فایل‌ هایی را برای بازبینی آپلود کنید و از طریق یادداشت‌ ها و نکات دقیق بازخورد دریافت کنید. این پلتفرم برای انواع محتوا از گرافیک گرفته تا ویدئو و فایل های پی دی اف کار می کند، بنابراین می توانید مطالب بازاریابی را با مشتریان و همکاران به اشتراک بگذارید تا باز خورد بصری و خاص دریافت کنید. دریافت باز خورد در مورد محتوا اغلب می‌ تواند فرآیند دشواری از طریق ایمیل باشد، بنابراین آنچه در مورد Oroson برای بازاریابان دیجیتال عالی است، توانایی متمرکز کردن بازخورد در یک مکان و قطع کردن عقب و جلو است.

CrowdRiff

CrowdRiff یک پلتفرم اختصاص داده شده به محتوای تولید شده توسط کاربر است که به شما این امکان را می دهد که به راحتی تصاویر تولید شده توسط کاربر را منبع، ذخیره و به اشتراک بگذارید. در حالی که تمرکز آن ها بر صنعت سفر و گردشگری است، این ابزار می تواند به راحتی توسط بسیاری از صنایع دیگر که محتوای تولید شده توسط کاربر را در استراتژی خود گنجانده اند، استفاده شود. این پلتفرم با استفاده از ابزار های کشف تصویر هوشمند برای منبع تصاویر کار می‌ کند و سپس به شما امکان می‌ دهد به راحتی نظرات را برای درخواست تأیید حقوق اعمال کنید. هنگامی که حقوق داده شد، تصاویر در پلتفرم ذخیره می شوند، بنابراین می توانید به سرعت یک کتابخانه محتوا از تصاویر به روز کاربر ایجاد کنید.

013

ابزار فروش اجتماعی

کانال‌ های رسانه‌ های اجتماعی می‌ توانند نقش اصلی را در تغذیه خط لوله فروش با سرنخ‌ های واجد شرایط بازی کنند، و این ابزار ها افزودنی‌ های قدرتمندی به استراتژی فروش اجتماعی شما می‌ دهند.

LinkedIn Sales Navigator

LinkedIn Sales Navigator به شما امکان می‌ دهد به راحتی سرنخ‌ ها را پیدا کنید و توصیه‌ های تماس را ارائه می‌ دهد و همچنین به شما امکان می‌ دهد ببینید چه کسی از نمایه شما بازدید کرده است. راهنمای ما را برای به حداکثر رساندن نحوه استفاده از LinkedIn Sales Navigator برای تلاش های فروش خود بخوانید.

Vidyard

Vidyard یک ابزار ویدئویی است که برای فروش مجازی ساخته شده است و ضبط و ارسال ویدیو هایی را که در تمام مراحل چرخه فروش یک لمس شخصی می‌ افزایند، آسان می‌ کند. همچنین می‌ توانید از عملکرد ضبط صفحه برای ایجاد ویدیو های ارائه جذاب و ردیابی تجزیه و تحلیل‌ هایی مانند افرادی که ویدیوی شما را تماشا کرده‌ اند و برای چه مدتی استفاده کنید.

Loom

Loom یکی دیگر از ابزار های ارتباطی ویدیویی است که به شما امکان می دهد بدون نیاز به برنامه ریزی چند تماس چهره به چهره با افراد ارتباط برقرار کنید. با Loom، می‌ توانید ویدیو را ضبط و ضبط کنید که می‌ توان آن را با یک پیوند از طریق هر کانال پیام‌ رسانی به اشتراک گذاشت و آن را برای فروش آنلاین عالی می‌ کند.

اگر از محتوای ما راضی بودید و برای شما کار آمد بود برای ما کامنت و لینک مقاله را برای دوستان خود ارسال نمایید.

chatreghermez

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *